Секретний стартап з кібербезпеки найняв колишнього менеджера Google
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
П'ятниця, 06 липня 2012, 20:12
Стартап Shape SecurityНадсекретний стартап Shape Security, що займається проблемами інтернет-безпеки, найняв Шумана Гоземаджумдера (Shuman Ghosemajumder), колишнього менеджера Google, в команду керівників.
Нагадаємо, колись Шуман був менеджером по продукту Google AdSense, а також брав участь у запуску інших продуктів Google. В SEO-середовищі він був відомий як головний борець з накруткою кліків.
На новому місці роботи Гоземаджумдер буде відповідати за маркетинг, стратегію і партнерські відносини.
Shape Security базується в каліфорнійському містечку Маунтін-В'ю і розробляє принципово нові продукти для забезпечення безпеки в Інтернеті.
Стартап позиціонується як розробник особливої «оборонної технології», яка не бере за основу сигнатури минулих атак, а примушує хакерів «витрачати все більше і більше, щоб отримувати все менше і менше».
Мета роботи Shape Security - повністю змінити ситуацію з проблемами безпеки в Інтернеті, зробивши так, щоб сайти менше зусиль і коштів витрачали на захист, а хакерам не окупалися їх зусилля.
Враховуючи надсекретний режим роботи стартапа, більш докладні деталі поки не відомі.
Стартап був заснований представниками Google, Міністерства оборони США та основних компаній-постачальників оборонної продукції.
У першому раунді фінансування стартап отримав $6 млн. інвестицій від таких потужних компаній, як Kleiner Perkins, TomorrowVentures Еріка Шмідта і Baseline Ventures. Також в раунді брали участь окремі особи з числа керівників LinkedIn, Twitter, Facebook та ін.
Директор Shape Security Суміт Агарвал (Sumit Agarwal) не тільки був раніше головою Google з менеджменту мобільних продуктів, але ще і зайняв в 2010 році посаду головного радника з кібер-інновацій в Міністерстві оборони США.
В цілому, участь держави в проблемах кібербезпеки стає звичайною справою, адже, враховуючи загальну комп'ютеризацію, загрози у цій сфері можуть бути надзвичайно серйозними.
Що ж стосується Гоземаджумдера, то він може стати реальною пробивний силою для компанії, адже ще під час роботи в Google його цінували за особливі підприємницькі та технічні досягнення.
(Джерело RU: towave.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting