Новий троян вимагає гроші за «розблокування доступу в Інтернет»
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 27 травня 2012, 15:16
Троян вимагає грошіШкідлива програма, націлена на німецькомовне населення, вимагає від жертви ввести реквізити кредитної карти нібито для відкриття доступу до Інтернету.
Компанія «Доктор Веб» повідомила про виявлення нової троянської програми, яка вимагає сплатити «розблокування доступу до Інтернету» за допомогою кредитної карти.
За даними компанії, шкідлива програма Trojan.Hosts5858 завантажується на комп'ютер, на якому вірусом сімейства BackDoor.Andromeda раніше був розміщений бекдор.
«Запущений в операційній системі, Trojan.Hosts.5858 модифікує файл hosts, розташований в підпапках системної директорії Windows і відповідає за трансляцію мережевих адрес сайтів в їх DNS-імена», - йдеться в повідомленні «Доктор Веб».
Якщо жертва спробує завантажити в браузері сторінку Facebook, Google або іншого популярного ресурсу, шкідлива програма перенаправляє користувача на створену хакерами сторінку, на якій з'являється повідомлення німецькою мовою про те, що доступ в Інтернет заблокований, і розблокування треба оплатити за допомогою кредитної карти.
(Джерело RU: securitylab.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting