Суд: IP-адреса не ідентифікує пірата
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 06 травня 2012, 17:35
IP-адресаСуддя відхилив розгляд позову про порушення авторських прав через те, що одної IP-адреси не достатньо для ідентифікації справжнього відповідача.
Згідно з постановою федерального судді Нью-Йорка Гарі Брауна (Gary Brown), однієї тільки IP-адреси не достатньо для того, щоб звинуватити конкретну людину в незаконному скачуванні матеріалів, захищених авторським правом.
Як випливає з судової документації, IP-адреса визначає тільки місце, в якому до мережі Інтернет може підключитися пристрій, також як і один телефонний номер може використовуватися безліччю телефонних апаратів.
«Таким чином, стверджувати, що користувач IP-адреси здійснив конкретну операцію на комп'ютері (в даному випадку передбачається завантаження одного порнографічного фільму) не більш доречно, ніж стверджувати, що людина, яка оплачує телефонний рахунок, зробила певний телефонний дзвінок», - зазначено в постанові судді.
В кінцевому рахунку, Браун рекомендував відхилити розгляд справи, оскільки засвідчити особу людини, яка скачав протиправний контент, не представляється можливим.
«Більшість, якщо не всі, IP-адреси можуть ідентифікувати тільки маршрутизатор або аналогічне мережевий пристрій. Це також означає, що провайдер здатний вказати тільки ім'я абонента, у той час як порушником може виявитися гість сім'ї, працівник, сусід або непроханий гість», - уклав суддя.
(Джерело RU: securitylab.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting