Android виявився найнебезпечнішою мобільною операційною системою
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 15 квітня 2012, 18:46
Безпека мобільних операційних системЗгідно звіту компанії Trend Micro, Blackberry 7 OS від виробника смартфонів Research in Motion є найбільш захищеною мобільною операційною системою на ринку.
В рамках свого дослідження фахівці Trend Micro порівняли рівень захищеності чотирьох найбільш популярних операційних систем для смартфонів - Blackberry, Android від компанії Google, iOS від Apple і Windows Phone від Microsoft - при застосуванні корпоративними користувачами.
Операційні системи перевірялися за кількома основними критеріями: наявності вбудованої захисту, аутентифікації, захищеності додатків, вбудованому файрволу, можливості очищення пристрою та ряду інших. Операційній системі Blackberry вдалося набрати найвищий бал - 2,89.
На другому місці опинилася iOS з показником 1,7, на третьому - Windows Phone - 1,61. Android продемонструвала найгірші показники захищеності, набравши лише 1,37 бала.
За словами авторів звіту, «BlackBerry OS демонструє дуже високі показники за всіма основними критеріями, помітно виділяючись в порівнянні з трьома іншими мобільними платформами. Система надає безпеку корпоративного рівня, а також можливості для гнучкої настройки і управління інструментами безпеки - все це робить дану платформу хорошим вибором для використання підприємствами».
Однією з основних причин низького показника Android є фрагментація системи. «У Android немає основного засобу забезпечення оновлення операційної системи, через що багато користувачів залишаються незахищеними від критичних вразливостей в протягом довгого періоду часу», - відзначають в Trend Micro.
З приводу iOS в звіті говориться, що на безпеку в мобільній операційній системі Apple впливають фізичні особливості iPhone і iPad. Так, система не пропонує опцій для додавання знімних носіїв (наприклад, USB, - прим. CNews), відсутність яких забезпечують ще один рівень захисту для користувачів». Windows Phone від Microsoft експерти називають «порівняно надійною та безпечною».
«На тлі зростаючої і невпинної конс’юмеризаціі, будь-який мобільний пристрій несе певний ризик для бізнесу. Що цікаво у цих результатах - деякі мобільні платформи за останній час дуже помітно розвинулися з корпоративної лінії, проте в них досі залишається сильна спадщина «споживчого маркетингу», яка часто зводить нанівець прогрес у сфері забезпечення безпеки систем», - зазначив Рімунд Гінс (Rimund Genes), технічний директор компанії Trend Micro.
(Джерело RU: it.siteua.org)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting