В патенті Google описується спосіб прослуховування телефонів користувачів
Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 25 березня 2012, 13:59
Патенті Google описує спосіб прослуховування телефонів користувачівВсі сучасні смартфони відсікають фоновий шум під час телефонної розмови - для цього у пристроїв іноді є спеціальні додаткові мікрофони. Але…
Але, виявляється, фоновий шум може використовуватися і на благо: наприклад, на благо Google. Він допоможе робити точний таргетинг реклами.
Google отримала патент, заявку на який в компанії подали ще у 2008 році. У ньому описується, як фоновий шум в місці, де стоїть користувач, допоможе «згодовувати» йому релевантну рекламу. Як це працює?
Наприклад, коли смартфон «почує» звук коліс поїзда, то він з великою ймовірністю незабаром продемонструє користувачеві банер, де йому запропонують послуги фірми, що займається бронюванням квитків.
На звуках в Google не зупиняються. Також в патенті описаний подібний спосіб роботи з фотографіями: виявивши, що користувач знаходиться на тропічному острові, йому, можливо, спробують продати якісь пляжні аксесуари. Все це, правда, припускає відсилання особистої інформації людини на сервера Google. Втім, ніхто не говорить, що цей метод - щось більше, ніж ідея. Але це поки що.
(Джерело RU: blogs.computerra.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting