«Ростелеком» запустив систему захисту від мережевих атак
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 25 березня 2012, 13:48
«Ростелеком» захищає  від мережевих атак«Ростелеком» почав комерційну експлуатацію системи захисту від зовнішніх мережевих погроз на мережу IP MPLS.
Система складається з блоку аналізу мережевого трафіку та виявлення мережевих аномалій, а також блоку протидії мережевим атакам, що відокремлює легітимний (очищений) трафік від шкідливого трафіку, як з використанням можливостей традиційних маршрутизаторів, так і з використанням спеціалізованих засобів інтелектуального очищення трафіку.
Нова система дозволяє користувачам послуг «Ростелекома» виявляти і локалізувати мережеві аномалії, в тому числі викликані DDoS-атаками (Distributed Denial of Service), а також надавати послугу захисту та попередження DDoS атак. Крім того, система аналізу трафіку і виявлення мережевих атак дозволяє «Ростелекому» захистити мережі від несанкціонованого вторгнення, а також від інших поширених загроз.
Ефективність даної системи була підтверджена в ході виборів Президента РФ, які відбулися в березні 2012 року. Незважаючи на численні спроби атак різного типу, вона забезпечила безперебійну роботу створеної «Ростелекомом» системи відеоспостереження за процедурою голосування і підрахунку голосів виборців на десятках тисяч виборчих дільницях у всіх регіонах Росії.
У день виборів 4 березні система захисту успішно відбила 51 мережеву атаку, тривалістю кожної від 3 до 11 хвилин. А вранці 5 березня під час демонстрації результатів підрахунку голосів система відбила ще 151 атаку тривалістю 5 - 7 хвилин.
За словами Віце-президента - Комерційного директора «Ростелекома» Павла Зайцева, «забезпечення інформаційної безпеки власної IP MPLS мережі «Ростелекома», а також мереж клієнтів і партнерів Компанії стає важливою умовою для збільшення обсягу наданих послуг на основі IP-технологій». «Крім того, на базі власної IP MPLS мережі «Ростелеком» традиційно реалізує проекти національного масштабу і державного значення, а, значить, зобов'язаний гарантувати її якісну, надійну та безпечну роботу. Стійка робота системи відеоспостереження на виборах Президента підтвердила високу ефективність засобів захисту, розроблених нашою Компанією», - підкреслив П. Зайцев.
DDoS атака - одна з найпоширеніших видів мережевих загроз - являє собою атаку мережевого ресурсу, наприклад, web-сервера або сервера електронної пошти, з метою паралізувати його роботу і зробити недоступним для споживачів. В ході такої атаки на обраний сервер обрушується величезна кількість спеціально сформованих програмою-роботом запитів. Сервер, в свою чергу, витрачає всі свої ресурси на обслуговування цих запитів і стає практично недоступним для легітимних користувачів. В результаті такої атаки власники серверів несуть репутаційні та фінансові втрати.
(Джерело RU: nazarovo-tel.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting