ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

ОС Android стала найбільш "популярною" серед хакерів
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 30 жовтня 2011, 20:03
Android став найбільш "популярним" серед хакерівПлатформа Android стала найпопулярнішою серед творців мобільних шкідливих програм, випередивши інші платформи й "універсальні" віруси на основі Java.
Поряд з відправкою повідомлень та здійсненням дзвінків на платні номери, а також крадіжкою коштів аутентифікації користувача в системі онлайн-банкінгу шкідливі мобільні додатки все частіше служать для викрадення особистих даних користувачів. У жовтні частка шкідливих програм, які намагаються вкрасти такі дані з мобільних пристроїв на ОС Android, досягла 34%.
"Даний тренд викликає побоювання, особливо враховуючи те, що таких зловредів можна зустріти на" Android Market ". Останній приклад - троянець Antammi.b, який поширювався через офіційний магазин додатків. Ця програма для російськомовної аудиторії маскувалася під досить простий додаток для завантаження рингтонів. Щоб скачати мелодію, вибрану користувачем, програма надсилала повідомлення на платний сервіс. Однак даний функціонал був легітимним, але служив прикриттям для шкідливої активності. Як і традиційні зловреди для робочих станцій, Antammi.b крав практично всі особисті дані користувача: контакти, архів SMS, GPS-координати і навіть фотографії. Далі він відправляв журнал своєї активності кіберзлочинцям електронною поштою, а викрадені дані завантажував на сервер ", - йдеться в повідомленні.
Ця програма для завантаження рінгтонів з'явилася на "Android Market" на початку вересня. Шкідлива програма була видалена з офіційного магазину додатків тільки після повідомлення від "Лабораторії Касперського", додали в компанії.
"Популярність ОС" Android "серед кіберзлочинців не викликає подиву, враховуючи одну з провідних ролей платформи на ринку, її гнучкість і недостатньо суворий контроль за встановленням ПЗ. На данний момент частка зловредів для Android серед мобільного шкідливого ПЗ становить більше 46% і продовжує швидко зростати", - зазначили в" Лабораторії Касперського ".
(Джерело RU: society.lb.ua)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting