ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

Професіонали інформаційної безпеки не встигають за хакерами
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 16 жовтня 2011, 13:12
Професіонали ІБ не встигають за хакерамиДослідження показало, що доступні хакерам ресурси ставлять їх на порядок вище IT професіоналів.
Згідно з результатами дослідження, проведеного компаніями RedSeal Systems і Dimensional Research, фахівці з безпеки на сьогоднішній день не можуть впоратися з вживаними хакерами технологіями. Дослідники провели опитування серед 1967 професіоналів IT технологій, які брали участь у конференціях Cisco Live і Black Hat USA.
75% респондентів заявили, що використання автоматизованих інструментів надає хакерам значні переваги перед фахівцями ІБ. Велика кількість опитуваних погодилася з тим, що їхні підлеглі не можуть застосувати основні рівні безпеки, тому що не розуміють, у чому полягають слабкі місця цих систем.
За результатами дослідження, його автори прийшли до того висновку, що 71%  IT-професіоналів вважають свої системи схильними до зовнішніх загроз через проблеми коректної конфігурації інфраструктури пристроїв безпеки. Більше половини респондентів зізналися, що вони не можуть назвати навіть кількість хостів, які мають доступ до Інтернету.
Половина опитаних скаржаться, що складність інфраструктури систем, якими вони управляють, не дають їм можливості впровадити адекватні заходи захисту.
Майк Ллойд (Mike Lloyd), технологічний директор RedSeal, в своєму висновку до проведеного дослідження заявив: «Гонка озброєнь між професіоналами ІБ і зловмисниками ведеться вже багато років. Наше дослідження змогло показати, що гарні хлопці на сьогоднішній день усвідомлюють всю складність свого завдання».
(Джерело RU: securitylab.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting