Шкідливий плагін для Internet Explorer заражає і Firefox
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 26 вересня 2011, 06:05
Шкідливий плагін для IEІснування шкідливого коду,який вбудовується в браузер, ні для кого не є новиною. Однак віруси, що вражають відразу кілька браузерів, є досить рідкісними.
Компанія Bitdefender виявила вірус, названий Trojan.Tracur.C, який являє собою BHO (Browser Helper Object), що маскується під оновлення Flash Player для Internet Explorer. Після завантаження та установки вірус також встановлює шкідливе розширення для Firefox, позначене Bitdefender як Trojan.JS.Redirector.KY, яке спостерігає за поведінкою користувача в Інтернеті.
За даними компанії Sophos, Trojan.Tracur.C вражає платформи Windows і після встановлення автоматично намагається зв'язатися з віддаленим сервером. Він також вносить зміни до реєстру, створюючи в ньому ключі виду HKCR\.Fsharproj,HKCR\Zghypcxhle,HKCU\Software\Zghypcxhle,HKCU\Software\Classes\Software\Zghypcxhle.
Trojan.JS.Redirector.KY спостерігає за вмістом сторінок, що завантажуються браузером, і зазначає, яка саме інформація (картинки, відео тощо) завантажується для користувача. Якщо веб-серфер зайде на один з пошуковиків, наприклад, на сторінку Google або Yahoo, то вірус вмонтує код JavaScript в елемент head сторінки з результатами пошуку. Цей код змінить результати пошуку таким чином, що зверху будуть відображатися шкідливі сайти, з яких користувач може завантажити собі ще більше шкідливих програм.
Для захисту від таких загроз, як завжди, рекомендується завантажувати програми тільки з сайтів їх розробників.
(Джерело RU: overclockers.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting