Десятирічна хакерша знайшла вразливість в мобільних іграх
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 09 серпня 2011, 14:27
Конференція DefCon Kids вНа першій в історії дитячій конференції хакерів DefCon Kids в Лас-Вегасі десятирічна дівчинка з ніком CyFi розповіла про виявлену нею "уразливість нульового дня" в іграх для iOS і Android.
Талановита дитина виявив баг в січні 2011 року, повідомляє ХАКЕР.ру. Тоді CyFi задалася метою прискорити процес вирощування віртуальних овочів в іграх типу Farmville.
Як розповіла сама дівчинка в інтерв'ю блогу видання CNet News, їй набридло чекати по десять годин реального часу, поки виросте кукурудза. Тому вона вирішила спробувати перевести вперед годинник на смартфоні.
Розробники ігор, зрозуміло, передбачили заходи проти подібного шахрайства, проте CyFi знайшла кілька способів їх обійти і змусити свій урожай дозрівати практично миттєво, про що й повідала колегам на конференції юних хакерів.
CyFi поінформувала постачальників даних ігор про своє відкриття, але не розкрила більшість їхніх назв, давши їм таким чином час для усунення вади.
В якості нагороди за виявлену уразливість CyFi, а точніше її мама, отримала премію в розмірі 100 доларів.
Конференція DefCon Kids, що пройшла в США минулого тижня, організована для дітей віком від 8 до 16 років. Організатори конференції оголосили, що хочуть "показати юним хакерам, що їх талант можна застосовувати не тільки з метою наживи, а також, щоб знайти і виправити уразливості в системах захисту перш, ніж їх виявлять зловмисники".
(Джерело RU: hitech.newsru.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting