Статистика неприємних сюрпризів в Інтернеті
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Середа, 03 серпня 2011, 17:05
Неприємні сюрпризи ІнтернетуІнтернет-простір - це місце, де багато жителів планети проводять більшу частину свого часу. Для багатьох воно частково, а то й повністю, замінило реальний світ.
Тут працюють, навчаються, відпочивають, знайомляться, сваряться, миряться, заводять ділові зв'язки і віддаються таємним пороків. Проте ні для кого не секрет, що Інтернет таїть в собі безліч небезпек, неприємних сюрпризів або просто пригод, що дратують.
Трохи актуальної статистики:
  • Щодня в Інтернеті розсилається 113 000 000 000 листів зі спамом;
  • Щоденно в світі виявляється 94000 нових комп'ютерних вірусів;
  • На виробництво спам-розсилок в світі працює 11 мільйонів комп'ютерів-"зомбі" (комп'ютер-зомбі - це комп'ютер, який використовується третіми особами без відома власника, наприклад для доступу в закриту мережу або розсилки спаму);
  • Щоденно в світі електронною поштою розсилається 10 000 000 000 повідомлень з метою "фішингу" (фішинг - вид інтернет-шахрайства, метою якого є отримання доступу до конфіденційних даних користувачів, наприклад логінів і паролів від банківських рахунків тощо).
  • 1 з 800 порносайтів містить в собі шкідливі програми, здатні завдати шкоди Вашому комп'ютеру або проникнути у Ваші особисті дані.
(Джерело RU: mignews.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting