ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

Хакерів Китаю підозрюють у найбільшій в історії серії атак
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Середа, 03 серпня 2011, 15:24
Найбільша в світі хакерська атакаЕксперти з IT-безпеки компанії McAfee розкрили найбільшу в історії серію пов'язаних між собою кібератак, жертвами якої стали понад сімдесят великих організацій, відомств і компаній.
Зокрема, постраждали ООН, Міжнародний олімпійський комітет і держдепартамент США, повідомляє Reuters.
Один з найбільших розробників антивірусів в світі заявляє, що за всіма цими нападами стоїть сильна країна-замовник. Джерело агентства, що побажало залишитися неназваним, заявляє, що всі докази вказують на Китай.
Наступальна хакерська кампанія тривала протягом п'яти років. Серед постраждалих називаються різні відомства США, Тайваню, Індії, Південної Кореї, В'єтнаму і Канади. Крім того, за даними McAfee, кіберзлочинці атакували сервера і сайти Асоціації держав південно-східної Азії (АСЕАН), Міжнародного олімпійського комітету (МОК), Всесвітнього антидопінгового агентства, а також безлічі великих приватних компаній.
Найбільш зухвалому нападу піддалася Організація об'єднаних націй. У 2009 році хакери проникли в комп'ютерну систему ООН в Женеві і протягом двох років, залишаючись непоміченими, переглядали секретні документи.
«Ми навіть були  здивовані величезним, настільки різноманітним списком жертв, а також зухвалістю злочинців, - заявив віце-президент McAfee з дослідження загроз безпеки Дмитро Альперович. - Що відбувається з усією цією інформацією, досі не зрозуміло. Однак навіть якщо частина її використовується для створення якогось продукту або боротьби з головними конкурентами, це становить гігантську економічну загрозу».
У лютому McAfee повідомляв, що в руки китайських хакерів потрапила інформація про плани з розширення п'яти великих міжнародних нафтогазових компаній. Які саме нафтогіганти постраждали від комп'ютерних зломщиків, не повідомлялося.
(Джерело RU: tv.net.ua)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting