ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

Перевірка унікальності контенту: Unique Content Verifier Un.Co.Ver
Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 
П'ятниця, 04 лютого 2011, 20:14
Unique Content Verifier Un.Co.Ver Одна з найбільших проблем для веб-майстрів сучасного Інтернету – «видертий» зміст. Що це означає? Це в основному означає, що інші веб-майстри копіюють вміст з веб-сайту, як правило, без дозволу. Власне, це крадіжка змісту і порушення авторських прав.
Технології в цій галузі активно розвиваються за останні роки. Сьогодні можна налаштувати область авто блогу і реклами менш, ніж за десять хвилин. Вміст автоматично «видирається» через RSS-канали, а потім працює на автопілоті.
Такі веб-сайти іноді мають навіть вищий ранг, ніж оригінальний сайт, що є однією з найбільших проблем для Google, яку вона в даний час намагається вирішити.
Як можуть веб-майстри знайти сайти, що вишкрябують зміст? Можна використати пошукову машину типу Bing або Google, ввести унікальну фразу однієї зі своїх статей, як пошуковий запит, щоб знайти всі інші веб-сайти, які відповідають цій фразі.
Unique Content Verifier Un.Co.Ver пропонує інший варіант. Безкоштовнн програмне забезпечення на Java доступне для Windows, Linux і Macintosh комп'ютерів. Воно може виконувати пошук тексту для плагіату в Інтернеті, певному домені або веб-сайтах.
Додаток відображає три опції пошуку у вигляді вкладок у верхній частині. Перевірка тексту є найпростішою формою. Фраза або абзац повинні бути введені у форму вверху до перевірки, щоб кнопка стала активована. Це пошук в Інтернет для співпадіння. Не ясно, як і де проводиться пошук.
Всі відповідні області показані в лістингу. Інформація включає URL, кількість скопійованих слів, відсоток і текст плагіату. Натисніть на елемент у таблиці, щоб показався внизу текст плагіату в повному обсязі.
Перевірка домену замінює форму з фразою на URL. Un.Co.Ver сканує URL для контенту і намагається знайти сайти, які скопіювали цей зміст. Фільтром можна обмежити пошук для конкретного змісту. Подальший процес залишається тим же.
Перевірка веб-сайтів є більш просунутою версією перевірки домену. Вона може бути використана, щоб знайти скопійований вміст для декількох сторінок сайту. Unique Content Verifier обходить один або декілька веб-сайтів, які потім використовуються як джерело для перевірки плагіату.
Теоретично можна перевірити всі сторінки сайту відразу. Але це може зайняти дуже багато часу в залежності від кількості сторінок на цьому сайті.
Unique Content Verifier є простою у використанні програмою: особливо дуже зручна можливість перевірки кілька сторінок, неможлива для ручного пошуку на Google або Bing. Програма, звичайно, не знаходить, як багато сайтів «видирають», що може робить ручний пошук через пошукову систему.
Програма доступна для завантаження на веб-сайті проекту Textbroker.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting