З Яндексом стало жити цікавіше і веселіше
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
П'ятниця, 02 квітня 2010, 08:52

За повідомленнями ресурсу asfera.info пошукач Яндекс використовує новий алгоритм ранжирування сайтів по запитах користувачів і відповідно до результатів видачі. Цього разу під санкції потраплять ресурси, які містять чужий контент, а також сінонімізіровані.

Ще в результати видачі можуть не потрапити сайти з текстами, які занадто переповнені ключовими словами і тексти, які не несуть ніякої корисної інформації.

Аналітики з компанії «Textprom» приготували нові правила написання контенту, виходячи з нових вимоги Яндекса до текстів.

Правила створення контенту

  • Копірайтер повинен розуміти, що пошукові системи ретельно оцінюють сайт. Це відноситься не тільки до опублікованих текстів, але і картинок, і до верстки.
  • Чим зручніше і якісніше побудована структура сайту, тим лояльніше до нього поставиться пошуковий робот. Тобто сайт повинен бути створений з максимальною користю для людей.
  • Стаття повинна бути грамотно розбита на логічні смислові абзаци. Самі абзаци повинні складатися не менш ніж з 3-4 пропозицій і мати підзаголовок.
  • Дуже велике значення має корисна інформація. Переливання думок з пустого в порожнє, «вода» та інша зайва інформація, навіть унікальна, тільки зашкодить сайту. Інформація повинна нести користь.

Робота з ключами

Вже давно, користувачі скаржилися на те, що статті напхані ключами, що ускладнює читання і сприйняття інформації. Так було тому, що ключові слова і словосполучення вписувалися в текст для пошукових роботів.

З новим алгоритмом оцінки сайтів, все змінилося. Тепер надмірний достаток ключових слів не допоможе в пошуковій видачі, і навіть, навпаки, може тільки зашкодити сайту.

Зараз максимально точне допустиме входження ключового слова не більше 40%. А все інше можна видозмінювати, використовувати словоформи, синоніми і т.д.

Олена Катаєва (редактор Textprom) у своєму виступі на Seopult.tv, поділилася своїми враженнями від нового алгоритму оцінки сайтів Яндексом. Переглянути передачу можна в архіві.

Джерело: internet-technologies.ru

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting