Відновити рейтинг сайту в пошуку Google можна за допомогою піддоменів
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
П'ятниця, 15 липня 2011, 20:30
Підвищення рейтингуПісля того, як Google почала змінювати алгоритми роботи пошукового движка, з метою ефективніше відсіювати сайти з неякісним контентом, навіть великі ресурси стали втрачати свої позиції, чому їх власники, природно, не були раді.
Сайт HubPages.com, який також виявився зачеплений цією проблемою, повідомляє про те, що він знайшов її рішення, яке полягає в розділенні ресурсу на кілька тисяч маленьких сайтів.
Hubpages публікує контент, створюваний тисячами різних авторів і основним джерелом трафіку для сайту є перехід з пошуку Google. На ресурсі розташовується величезна кількість статей, частина з яких дуже низької якості, проте чимало тут і оригінальних матеріалів. Тим не менш, новий алгоритм Google занизив рейтинг сайту в цілому, через що трафік на нього знизився на 50%.
Щорічний дохід Hubpages за рахунок реклами становить $10 млн, з яких 60% іде авторам статей. Таким чином зниження трафіку істотно вплине на фінансові показники сайту.
В результаті пошуку шляхів поводження проблеми, було виявлено, що деякі частини сайту, які індексувалися з прив'язкою до адреси ww.hubpages.com, а не hubpages.com розглядалися Google як окремі ресурси і отримували вищий рейтинг.
У Hubpages звернулися в Google з питанням про те, чи допоможе розбивка на піддомени поліпшити позиції сайту, і отримали відповідь, що ця техніка повинна спрацювати. Тестування піддоменів почалося в кінці червня і відразу ж показало хороші результати. Сторінки, трафік яких впав на 50%, повернулися до тих же показників, що і на початку року. Зміни привели саме до того, чого спочатку і хотіли в Google: статті хороших авторів відвідуються частіше, а низькоякісні сторінки - навпаки рідше.
На цьому тижні Hubpages почне надавати кожному своєму авторові власний домен, що фактично перетворить Hubpages на подобу блогів.
(Джерело RU: www.bezpeka.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting