Пауза Google: 8 альтернативних пошукових систем для пошуку того, що Google не може
Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 
Четвер, 18 липня 2013, 17:41

Альтернатива Google

На інформаційній магістралі, ми за кермом пілотування браузера через провулки Мережі. Щоб бути хорошим водієм, Вам потрібно бути майстром за кермом.
Чи буде підходящою метафорою для опису пошуку в Google колесо, яке спрямовує нас від однієї криниці інформації до наступної? З потужністю операторів розширеного пошуку в нашому розпорядженні, ми можемо переміщатися нитками Інтернету з каплею булевої логіки. Ви, напевно, знаєте всі трюки пошуку Google, але ще є речі, які Google не може сказати нам з першого погляду. Google є Геркулесом, але ми не повинні бути короткозорими, щоб не виявити карликів.
Так, якщо Ви дійсно хочете увійти в ці маленькі приховані смуги в Інтернеті, то повинні  мати поруч реєстр альтернативних пошуковиків. Ось поіменно деякі пошукові системи, які можуть захопити для Вас те, що навіть Google не може.
Акумулюйте Ваші улюблені посилання і шукайте через них.
Attrakt
Attrakt працює на двох рівнях - це допоможе Вам шукати в Інтернеті і збирати Ваші улюблені посилання в одному централізованому місці. Attrakt потім надає можливість пошуку через Ваші зібрані посилання. Ви можете думати про Attrakt як свою власну індивідуальну пошукову систему для збереженого контенту. Італійська компанія називає її налаштовуваною пошуковою системою з соціальним шаром. Це розширення того, як ми використовуємо наші закладки. Attrakt йде вперед з ідеєю, дозволяючи зробити "бокси" для розміщення накопичених Ваших посилань, а потім шукає через них. Attrakt все ще намагається досягти критичної маси користувачів, що дозволить розширити його індекс, але досі це гарне поняття, яке ми могли б зробити з Google.
Пошукова система для Deep Web.
CompletePlanet
Ми раніше говорили про невидимий Веб. Хоча, деякі з пошукових систем, згаданих у гіперпосиланнях статті, впали на узбіччі, CompletePlanet застряг на кінці. Система залишається дуже хорошим ресурсом для пошуку в базах даних, які Google досі не змогла так глибоко проіндексувати. Як Ви можете зрозуміти зі скріншоту, CompletePlanet шукає серед дуже конкретних і актуальних баз даних (тобто, Dynamic Searchable Databases). Інформацію з цих "Deep Web" баз даних можна отримати тільки шляхом прямого запиту. Це те, куди CompletePlanet глибоко заходить. На сайті відзначається, - близько 70 000+ від передбачуваної загальної кількості в 200000 глибинних веб-сайтів і близько 11000 від передбачуваної загальної кількості 45000 веб-сайтів "поверхневого" пошуку котується в даний час на CompletePlanet.
Опишіть Ваші потреби і отримайте додаток, який Ви хочете.
Quixey
Quixey є одним з тих інструментів пошуку, який Вам відчайдушно потрібний на Вашому боці. Тому, що Quixey є пошуковою системою для додатків. Автор робив детальний огляд Quixey і назва тієї статті описує це чудово - Quixey допоможе Вам "функціонально" шукати потрібні додатки, на основі того, що Ви хочете зробити. Google дійсно дозволяє Вам шукати додатки в звичайному порядку, а також за допомогою своїх спеціальних інструментів пошуку. Quixey спирається на підтримку Еріка Шмідта (голови компанії Google), отож знайте, що є серйозні шанси на успіх. Пошукова семантична система для додатків отримує інформацію про додатки з оглядів сайтів, блогів, соціальних мереж і додаткових джерел. Пошук на основі функції дозволяє Вам описати потреби для конкретного додатка, і пошуковик береться за роботу.
Мрія хакера чи інструмент кібербезпеки?
Shodan
Shodan є пошуковою системою, яка не для всіх. Автору потрібний якийсь час, щоб його голова осягнула вузькоспеціалізовану природу цього інструменту пошуку. Це пошукова система, яка полює за комп'ютерами і периферійними пристроями, підключеними до комп'ютерів. Найстрашніший пошуковик Інтернету, оскільки все більше і більше пристроїв підключені до Мережі 24 х 7, а такий пошуковий інструмент, як Shodan може точно визначити їх географічне розташування. Страшним є також те, що він може грати роль Jekyll і Hyde у виявленні вразливостей в цих пристроях. Незахищений пристрій може виявитися бекдором для хакерів. З позитивного боку, він є цінним союзником експертів кібербезпеки. Також досконалістю пошукової системи підкреслюється, чому ми повинні встановити надійні паролі для всіх наших пристроїв.
Пошукова система для рідкісних захворювань. Термін «zebra» є лікувально-розмовним про дивовижні діагнози.
FindZebra
FindZebra є спеціалізованою пошукової системи для діагностики рідкісних захворювань за допомогою інформації, яка видобувається з медичних статей про рідкісні і генетичні захворювання. Пошукова система досі проіндексувала дані 31000 документів з 10 авторитетних джерел, що охоплюють рідкісні і генетичні захворювання. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий і мінімальний при погляді на нього, але повинна бути однакова реакція на мобільні телефони та планшети. Коли мова йде про рідкісні захворювання, Google, можливо, не надасть точні оновлені результати, а FindZebra може бути більш прямий до них.
Пошукова машина, яка розповість Вам, що купити.
Find The Best
Google дає нам багато даних, щоб їх просіяти, але це не інструмент для прийняття рішень, коли мова йде про порівняння двох або більше наборів інформації і вибір кращого з них. Спробуйте Find The Best для прийняття Вашого простішого рішення при купівлі з готовими даними, які підкидає інструмент пошуку. Find The Best зіставляє роздрібнені дані для всіх видів товарів і організовує їх в дев'ять широких категорій товарів. При пошуку товарів на сторінці результатів надаються візуальні результати , які підтримуються фільтрами. Ви можете звузити рішення про покупку, порівнюючи результати для різних брендів і товарів.
Пошукова система для деякого сміху.
Ohmygodlol
Після пошуку серйозних захворювань, прийшов час підняти настрій. Ohmygodlol здається відповідним. "Серйозна" пошукова система насправді шукає смішні картинки в Інтернеті. Автор знає, що Google також може це зробити з правильним поєднанням ключових слів, але з Ohmygodlol здається почасти легше, ніж змішувати і затирати ці ключові слова. Хоча, за лаштунками це просто спеціальний пошук Google. Введіть просте слово, і пошукова машина поверне кумедні картинки зі всього Інтернету.
З'ясуйте через пошук!
Wacko Search
Ми продовжуємо і закінчуємо в більш легкому настрої. Wacko Search, як говорить назва, повертає повністю ідіотські і абсолютно помилкові результати. Задайте йому питання і зрозумійте, чому качки отримали погану славу. Не забудьте прочитати сторінку About сайту для деякої цікавої інформації за лаштунками про пошукові системи і безглуздих качок. Сторінки результатів є справді достатніми, крім того, що вони ніяк не пов'язані з вихідним запитом. Google цього не робить (на щастя)!
Це не тільки сила звички, яка змушує нас дотримуватися Google і бути постійним клієнтом. Можливо, Ви можете використовувати вантажі пошукових трюків і терпіння, щоб знайти всю інформацію, яку ці альтернативні пошуковики викопали, з надійним Google, але тоді чому б не зберегти дані спеціалізовані пошукові інструменти в закладки для тих випадків, коли Google не дотягує. І зазнати невдачі він також може. Дайте своїм алгоритмам перерву і спробуйте замість них ці вісім пошуковиків. Пауза Google
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting