Кілька хитрощів DuckDuckGo, щоб отримати максимальну віддачу від нього
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 25 березня 2013, 18:31

Семантический поисковик DuckDuckGo

Автор статті переключив пошук за умовчуванням від Google або Bing до DuckDuckGo у всіх своїх браузерах. Для цього існує не одна, а кілька причин:
від бажання мати нефільтровані результати без використання фільтру (в якомусь випадку комусь дійсно треба персоналізація при пошуку?), до кращого захисту та відмінного параметру !bang, який є настільки корисним у багатьох випадках.
Автор все ще використовує інші пошукові системи, бо було б нерозумно не робити цього, але основною пошуковою системою, з якою він спочатку намагається знайти відповідь, є DuckDuckGo. Поки вона повертає результати, автор може більшість часу працює, що терпить невдачу в інший час. Особливо добре система шукає, коли Ви шукаєте для конкретних версій продуктів, що потрапляють в певну категорію. Автор часто шукає такі речі, як примітки до випуску Firefox 20 і слід було б очікувати перших результатів, які вказують на сторінку Mozilla про випуск. Хоча часто вона видає посилання на старі сторінки, а іноді навіть на іншій мові.
Тим не менш, якщо навіть взяти все це до уваги, зараз вона найкраща пошукова система для цілей автора, тим більше, що можна використати параметри пошуковика для швидкого перенаправлення пошуку на Google, Bing або навіть Ghacks (так,!ghacks відразу перенаправляє вже на першій сторінці результатів пошуку).
Раніше ми вже розглядали цю семантичну пошукову систему, а сьогодні автор хотів би поділитися з Вами набором bangs і іншими особливостями, які були недавно додані до неї. Щоб використати який-небудь з параметрів, просто додайте його до Вашого пошукового запиту.
DuckDuckGo для поиска
 • !yopmail - якщо Ви використовуєте сервіс Yopmail тимчасової електронної пошти, то можете прискорити процес пошуку листів на будь-яке ім'я за допомогою пошукової системи. Просто введіть ghacks !yopmail, щоб передивитися адреси електронної пошти ghacks на сайті послуг електронної пошти.
 • !amo - шукати додатки в сховищі додатків Firefox.
 • private ip - відображає IP-адресe приватних мереж  прямо в результатах, включаючи адреси IPv4, Carrier NAT, тестових мереж і IPv6-адреси приватних мереж.
 • ip - показує Вашу поточну IP-адресу і місце розташування прямо в результатах пошуку.
 • !coral - використовувати мережі Coral для доступу до сайту - корисно, якщо сам сайт зараз недоступний. Ви можете отримати доступ до кешованої версії сайту, щоб мати дані, які на ньому.
 • !css - подивитися властивості CSS, перенаправляє на мережу розробників Mozilla.
 • !cpp - подивитися інформацію про C++ на cplusplus.com. Використовуйте !cppr  в якості альтернативи.
 • !whois - подивитися запис Whois для доменного імені.
 • !ext - отримати інформацію про обране розширення файлу.
 • !leo - шукати слова на веб-сайті словників LEO.
 • !market - пошук на Android Market.
 • ! - видає Вам перший результат - автор вважає, що це схоже на функцію «мені пощастить» для Google.
Це лише невеликий список того, що автор вважає корисним. Ви можете перевірити дуже і дуже довгий список тут.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting