4 пошукові системи, які поєднують Google і Bing
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
П'ятниця, 01 березня 2013, 19:54

Поиск на Google и Bing одновременно

Ми всі любимо Google, чи не так? Маємо на увазі домашню сторінку Google, відправну точку багатьох настільки дивних і дивовижних подорожей у всьому Вебі.
Пошуковий двигун Google - фантастичний ресурс для тих з нас, хто витрачає половину життя в Інтернеті, тому його включено в список 7 чудес Web, але він не єдиний у своєму роді. Любите Ви чи ні, а Microsoft запропонував альтернативу у вигляді Bing - дуже здібну пошукову систему, яка заслуговує більшого вивчення.
Всім раджу перевірити Bing щоб побачити, чи не пропонує він чогось більше, ніж Google. Аарон недавно звернув увагу на деякі з кращих моментів Bing, але Ви, безсумнівно, зможете знайти при бажанні ще більше. Але щоб Ви не робили, Ви навряд чи відмовитися від Google в цілому, але, на щастя, Вам не доведеться приймати такі радикальні заходи, щоб насолоджуватися кращим з обох світів.
Нижче розглянуті чотири веб-сайти, які показують на одній сторінці разом результати обох найбільших пошуковиків.
Якщо колись був сайт з найбільш підходящою назвою, то це він. Bing Vs. Google робить саме те, що Ви очікували, представляючи результати для Вашого пошукового запиту від обох претендентів пліч-о-пліч з метою порівняння. Ви просто вводите своє слово або фразу, як ніби Ви на Google чи Bing, запускаєте пошук та переглядаєте представлені для Вашої насолоди результати від обох сайтів.
Ряд додаткових опцій обмежує розщеплення результатів тільки горизонтально або вертикально, і перемикання між результатами Google та результатами Bing, та результатами обох разом. Однак, цей підхід використаний для чистоти сайту, який є простим у використанні і на якому легко орієнтуватися. Ви, по суті, отримуєте повні потужності Google і Bing, об'єднані в одну.
Qrobe.it
Qrobe – це не тільки пошук Google і Bing, він також додає в суміш Ask. Ви вводите термін, який зацікавлені знайти в просторі, натискаєте Search, і нехай Qrobe виконує своє чарівництво. На наступній сторінці Ви отримаєте комбіновані результати пошуку з трьох основних пошукових систем.
Результаты для Qrobe.it
Ви можете шукати в Web або Images (зображення), або введіть Popular (популярні) вкладки, які будуть представлені з коротким викладом найцікавіших історій на Reddit. Ви також можете досліджувати «List of Qrobe PowerSearch shortcuts» (Список ярликів розширеного пошуку Qrobe, натиснувши кнопку «PowerSearch commands». Вони сильно розрізняються в плані корисності, але додають до загальних переваг Qrobe.
Askboth
Askboth на даний час в бета-версії, і був в ній принаймні з 2009 року. Його гасло «Чому Google або Bing? Просто запитайте обох!" Викладає свою місію з неперевершеною легкістю, бо представлення результатів з обох пошукових систем є його основною функцією. Як і для інших сайтів у цьому списку, Ви просто вводите свій пошуковий запит в спеціально відведеному місці і чекаєте, що трапиться чарівного.
Результаты для Askboth
Сторінка результатів Askboth виглядає особливо добре: Google зі своїм власним поданим простором зліва і Bing у своєму власному просторі праворуч. Середній відданий Twitter, який є хорошим доповненням до лінії. Там відсутні додаткові функції, але Askboth має вигоди від свого нескладного підходу.
Specra
Specra пропонує такий же, як і інші сайти, список результатів пошуку, але з однією тонкою різницею. Вам надається можливість призначити вагу Google, Bing і Yahoo для того, щоб штучно вплинути на представлені результати пошуку. Незалежно від зовнішнього тиску, використаного Вами, Specra збирає результати всіх трьох пошукових систем і "ранжирує їх відповідно до простого алгоритму".
Результаты для Specra
Висновки
Всі ці веб-сайти пропонують можливість побачити більше результатів, ніж Ви могли б мати, використовуючи тільки одну пошукову систему. Google і Bing розрізняються за способом знаходження і впорядковування результатів, так що використання одного або декількох з цих варіантів може дозволити Вам побачити в пошуку новий і/або альтернативний контент, ніж отриманий раніше. Зрештою, як багато хто з Вас читає наступні після першої сторінки результати пошуку? Чесно?
Ви використовуєте Google, Bing, Yahoo чи іншу пошукову систему? Ви прив'язані до першого варіанту вибору, чи відкриті для альтернативи? Якщо Ви спробуєте кожну з перерахованих вище пошукових комбінації, будь ласка, повідомте нам, що Ви думаєте про них і чому в цьому списку одні кращі, ніж інші. Ми хотіли б почути Вашу думку в коментарях.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting