ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

Пошуковик Яндекс шукає людей в соціальних мережах
Рейтинг статті: / 7
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 20 лютого 2012, 21:30
Пошук в соціальних мережах"Яндекс" запускає новий вид пошуку, який дозволить знаходити акаунти користувачів в соціальних мережах.
Сервіс пошуку по соціальному Інтернету (ПСІ) доступний за адресою people.yandex.ru, а результати його роботи стали видні в основній видачі починаючи з другої половини сьогоднішнього дня. Сервіс працює в режимі бета-версії.
Використовуючи нову функцію пошуковика "Яндекс", користувачі зможуть знаходити профілі своїх друзів в соціальних мережах і в блогах. Для цього достатньо ввести ім'я людини. При необхідності запит можна доповнити віком, місцем проживання, місцем роботи або навчання.
Найбільший в Рунеті пошуковик проіндексував вже 250 млн. акаунтів на десяти найбільш популярних ресурсах. У їх числі соціальні мережі "ВКонтакте", "Однокласники", Facebook, блогхостингу LiveJournal і LiveInternet, сервіс мікроблогів Twitter та інші.
Сторінки одного і того ж користувача на різних ресурсах будуть об'єднуватися в результатах пошуку. Акаунти в пошуковій видачі будуть розміщуватися в залежності від того, наскільки сторінка заповнена користувачем.
ПСІ-пошук дозволить не тільки знайти необхідну людину в соціальній мережі, але і подивитися, як збоку виглядає акаунт користувача на ресурсах, пояснюють в компанії. Якщо людині не подобається, як виглядає її профіль в пошуку, вона може відредагувати його в соцмережі або взагалі закрити від сторонніх очей.
Контактну інформацію сервіс обіцяє не розкривати, а користувачі, які мають облікові записи в "Яндексі", зможуть коректувати і результати видачі: наприклад, поставити на перше місце дані з самої улюбленої соціальної мережі або зазначити, що "я, П.І.Б., не маю відношення до даного профілю".
"Яндекс" індексує тільки ту інформацію, яку користувач залишив у відкритому доступі. При необхідності, власники акаунтів можуть в налаштуваннях соціальної мережі закрити профіль від індексації пошукачем. За даними статистики пошукача, щодня користувачі задають пошукачеві більше двох мільйонів запитів про людей.
(Джерело RU: hitech.newsru.com)
Для обговорення доступні ICQ і Skype на сторінці Ділова розвідка в Інтернеті
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting