Пошук в Google тепер пропонує попередній перегляд сторінок та інші фільтри
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 11 травня 2010, 11:49

Ми вже писали про зміни в дизайні інтерфейсу пошуковика Google. Не кожен користувач Інтернету задоволений редизайном його інтерфейсу і збільшення кількості розширень (наприклад сховати/показати ліву панель Google для Firefox), сценаріїв користувачів та інших рішень, щоб повернути старий Google, є чіткими показниками цього.

Ліва бічна панель не пропонує ніяких інших нових функцій, які не були раніше при використанні пошуку Google.

Коли уважно придивитеся до нової бічної панель пошуку, то Ви помітите, що вона ділиться на три різних секції: фільтри джерела пошуку; фільтри, які маніпулюють результатами пошуку і ще одна секція з посиланнями на відповідні пошуки.

Якщо Ви більш детально подивитеся на фільтри результатів пошуку, то Ви помітите в кінці списку кілька цікавих фільтрів.

Саме тут можна вибрати відображення тільки сайтів з картинками, зменшити або збільшити кількість торгових сайтів у результатах, дозволити попередній перегляд (превью) сторінок та переклад пошуку.

Стандартні результати

Це стандартний список результатів пошуку. Суміш сайтів, картинок, новин та даних з інших джерел на одній і тій же сторінці.

Сайти з зображеннями

Будуть відображені лише сайти, що містять зображення. Там, здається, мінімальна кількість зображень - 3.

Менше сайтів електронної торгівлі

Видаляє в результатах пошуку Google більшість посилань, пов'язаних з торговими сайтами, в тому числі, блок власних "торгових результатів".

Додаткові сайти електронної торгівлі

Повна протилежність попередньому фільтру з меншою кількістю сайтів магазинів. Буде наданий список багатьох сайтів магазинів і менше регулярних результатів.

Попередній перегляд сторінок

Відображає мініатюри кожної сторінки з результатами пошуку. Картинки розташовані праворуч від результатів. (На жаль, часто зображеня беруться з кешу і тому неактуальні – Прим.ред.)

Пошук з перекладом

Пропозиції для перекладу результатів на іншу мову. Елементи управління відображаються у верхній частині результатів пошуку. Для перекладу використовується Google Translate.

Нові пошукові фільтри в певний час можуть бути корисними. Найбільша проблема, яку ми бачимо, що вони не можуть бути встановлені в якості постійних фільтрів.

(Джерело EN: ghacks.net )

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting