Цей тиждень для пошуку (1/05/2010)
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 

Це одна із серій регулярних повідомлень про оновлення пошуку.

На цьому тижні ми оголосили ряд нових аксесуарів пошуку:

Уточнення торгової марки в результатах пошуку

Іноді при пошуку інформації про продукт на Google Ви можете не знати деяких торгових марок, що мають відношення до Вашої пошуку. Наприклад, якщо Ви започатковуєте нове хобі - річковий рафтинг, то, цілком імовірно, Ви поки що не маєте жодного уявлення про наявних виробників. Таким чином, ми хотіли зробити більш легким для Вас пошук брендів, які інші люди вважають корисними при пошуку популярних продуктів. Тому на цьому тижні ми запустили уточнення пошуку, яке показує фірмові найменування, пов'язані з Вашим запитом, на один рядок вище за інші результати. Вибрані за спеціальним алгоритмом, ці підкреслені марки можуть допомогти Вам швидше знайти те, що Ви шукаєте, і зробити Ваші дослідження і торговий досвід більш приємним.

Приклад пошуку: [весільна сукня], [цифровий фотоапарат] і [коляски]

Віртуальна клавіатура в Google-пошуку

Введення пошукового запиту на клавіатурі, яка не призначена для Вашої мови, може бути складним (якщо не неможливим) процесом. Щоб допомогти подолати будь-які труднощі, з якими Ви можете зіткнутися при використанні Google-пошуку на іншій мові, починаючи з цього тижня Ви побачите маленький значок клавіатури поруч з полем пошуку як на сторінці Google так і на сторінці результатів пошуку при використанні Google на одній з 35 іноземних мов. Перевірте наше повідомлення, яке приводить список всіх мов, що підтримуються. Ми сподіваємося, що ця нова функція зробить пошук набагато кращим!

Приклад пошуку з віртуальною клавіатурою на грецькій мові: [квіти], а також детальніше на сайті isearch.kiev.ua (прим. автора).

"Подібні" сторінки на сторінці результатів

Це нова функція, яка робить легшим виявлення різноманітності вибору доступного в Інтернеті. Ми запропонували "Подібні" посилання в результатах пошуку ще раніше, як спосіб знайти нові веб-сайти схожі на ті, якими Ви вже з задоволенням користуєтесь, але це було не дуже помітно. Тепер ми вважаємо, що для запитів може бути корисним сайти, схожі на перший результат пошуку, відображати в невеликому блоці аналогічних сайтів в нижній частині сторінки результатів пошуку. При натисканні на посилання "Сторінки, схожі на" ("Pages similar to") на початку блоку Вам буде показаний повний список схожих сторінок.


Ще приклад пошуку: [американська легенева асоціація], [діти вільні від тютюну], [інфо-цент землетрусів]

Новий пошук зображень на iPhone і Android пристроях

При пошуку зображень на Вашому мобільному пристрої швидкість і якість зображень є важливими складовими хорошого досвіду. Таким чином, ми ввели змінений Google Image Search для мобільних пристроїв, що базуються на iPhone 3,0 + 2,1 і Android пристроїв. Це робить пошук більш легким для Вас, щоб побачити якомога більше картинок при можливому пошуку на своєму мобільному телефоні. Тепер ескізи мають таку площу, щоб отримати максимальну кількість зображень, які Ви побачите на екрані. Крім того, Ви можете переходити до наступної або попередньої сторінки результатів. А якщо Ви хочете побачити більший розмір зображення, то для цього ми ввели спеціальну сторінку перегляду зображень на чорному фоні, що підкреслює імідж і включає в себе ховання кнопок. Ми сподіваємося, що це Вам сподобається!

На Вашим пристроях iPhone або Android, відвідайте google.com/images та знайдіть ці приклади: [mount rushmore] або [lady gaga]

Сторінки Place Pages

Ми почали Place Pages восени минулого року, щоб забезпечити актуальність і інформативну інформацію про місця на Google Maps. Тепер ми оптимізовали той же досвід на Android-пристроях і iPhones в США тому, коли Ви кудись йдете, то зможете швидко переглядати інформацію про місцезнаходження, відгуки відвідувачів, години роботи і загальний огляд ресторану. Ви також можете розгорнути все це на повний екран, а динамічні карти швидко допоможуть Вам побачити, де знаходиться ресторан в найближчому від Вас районі.

Стежте за постами на наступному тижні про останні релізи, аксесуари та новини про пошук.

Матеріал підготовив Jen Jen Fitzpatrick, VP, Engineering

Джерело: googleblog.blogspot.com

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting