ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

Google покаже користувачам зібрані про них дані
Рейтинг статті: / 6
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 01 квітня 2012, 18:05
Сервіс Account ActivityКомпанія анонсувала бета-версію нового сервісу Account Activity, який надаватиме статистику про активність облікових записів.
Згідно із заявою представників Google, запущений новий сервіс дозволяє користувачам дізнатися, які дані про них збирає компанія. Тепер кожен власник облікового запису може дізнатися щомісячну статистику своєї активності в різних сервісах від Google, в тому числі Google Play, Google+ і Gmail.
Включити статистику для свого аккаунта можна на цій сторінці. Після цього має пройти кілька хвилин, перш ніж нові звіти з'являться в сервісі статистики. Google відправить вам email, коли це станеться.
Серед іншого, звіти будуть містити докладні дані про кількість відправлених та отриманих листів, кількість і типи проведеного пошуку, про час і тривалість сеансів роботи з сервісами, а також про місця, в яких здійснювалася авторизація. Крім того, користувачам буде доступна інформація про платформи та операційні системи, які використовувалися користувачем.
Один з менеджерів Google Андреас Тюрк (Andreas Tuerk) описав нову послугу як щось таке, що «допоможе Вам краще розуміти і керувати своїми даними в Google». Наприклад, сервіс може допомогти користувачам побачити, чи не відбувалася авторизація їх облікових записів у тих місцях, де вони ніколи не були, або за допомогою пристроїв, яких у них немає, зазначив представник компанії.
Тюрк також підкреслив, що реалізація звітності про активність облікових записів була реалізована з метою заспокоїти користувачів, яких схвилювала нова політика конфіденційності компанії.
(Джерело RU: securitylab.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting