ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

Google пропонує $25 в обмін на стеження за Вами в Інтернеті
Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 12 лютого 2012, 10:13
Google ScreenwiseКорпорація Google приступає до реалізації нового проекту, який повинен допомогти поліпшити її фірмові продукти і сервіси з активною участю користувачів.
Причому, інтернет-гігант приготував навіть винагороду учасникам даної програми, кожен з яких отримає одноразово $5 слідом за згодою брати участь в дослідженні, і потім ще по $5 на регулярній основі як плату за деяке порушення його прав на приватність в Мережі. Правда, зазначені суми будуть видаватися не готівкою, а подарунковими картками Amazon (при цьому сам Amazon.com не є спонсором акції), а в цілому таким манером можна заробити $25.
В обмін на подібні винагороди учасники проекту, відомого як Google Screenwise, повинні допомогти інтернет-корпорації накопичити достатній обсяг даних про свою активність у Всесвітній Павутині. Для цього необхідно встановити спеціальне розширення для інтернет-оглядача Google Chrome, яке в подальшому буде відсилати інформацію про відвідуваних користувачем сайтах і його діях у мережевому просторі.
Учасниками проекту можуть стати особи від 13 років і старші, а саме дане дослідження починається на тлі досить жорсткої критики, якій піддається Google за зміни в політиці конфіденційності, які повинні незабаром вступити в силу і торкнуться більшості фірмових сервісів.
Зрозуміло, користувачі повинні будуть повідомити своє ім'я, вік та іншу інформацію, так що Google зможе за рік відфільтрувати їх по повній програмі, а потім використовувати цю інформацію для розпізнавання характеристик в мільйонах анонімних профілів, які у неї вже скупчилися на сьогоднішній день.
Для жителів США є навіть більш просунута версія програми, де можна заробити набагато більше, а саме $100 за реєстрацію і по $20 в місяць, але в цьому випадку потрібно встановити у себе в будинку спеціальний прослуховуючий пристрій Screenwise Data Collector для запису всього трафіку.
Такі програми моніторингу - цілком звичайна практика в США. У них беруть участь тисячі сімей. Деякі ставлять стежить пристрій на телевізор - і компанія, яка проводить дослідження, отримує в реальному часі статистику, скільки відсотків аудиторії переключилися на той чи інший канал. А самі користувачі заробляють гроші за участь в таких дослідженнях.
Проект Screenwise на замовлення Google проводить онлайнова дослідницька компанія Knowl.
(Джерело RU: protv.net.ua)
Для обговорення доступні ICQ і Skype на сторінці Ділова розвідка в Інтернеті
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting