Інформація про авіарейси від Google
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
Інформація про авірейси від GoogleБуквально щодня з'являються все нові сервіси від Google (а може хтось приблизно оцінити кількість сервісів «корпорації добра», які зараз доступні поза Google labs?).
Загалом-то, новий сервіс дуже простий у використанні, зайвих рухів тіла здійснювати не потрібно, плюс до всього, ця розробка доступна і для російськомовних користувачів. Але давайте перейдемо до опису сервісу.
Уявімо, що Вам потрібно летіти з Києва до Москви і Ви вирішили знайти в Інтернеті (а де ж ще?) інформацію про відповідні авіарейси. Для цього потрібно ввести словосполучення «самолет Киев Москва» (на жаль, словосполучення українською «літак Київ Москва» не спрацьовує), і відразу під рядком пошуку з'явиться необхідна інформація. Як завжди, пошук триває долі секунди, сервіс дуже швидкий.
Можна також вводити запити і англійською. Так, якщо потрібен рейс Лос-Анджелес - Сан-Франциско, то вводимо «flight LA SF». Ті ж результати запиту з'являться, якщо ввести запит «самолет лос анджелес сан франциско». Також з'являється меню, що випадає зі списком відповідних рейсів і короткою інформацією про кожний.
Можна ввести і запит «самолет Киев» або «самолет из Киева». У такому випадку сервіс покаже всі авіарейси до Києва або з нього. Загалом, можна підбирати багато комбінацій, якщо комусь потрібно кудись летіти найближчим часом, спробуйте, раптом знадобиться.
Відзначимо також, що даний сервіс підтримує запити на 10 мовах, що дуже непогано: англійська, французька, італійська, німецька, іспанська, голландська, португальська (Бразилія), польська, російська, турецька, каталонська.
Є, звісно, і невеликі недоробки. Так, рейси з дрібних населених пунктів не показуються, або показуються, але не всі. Але для більшої частини авіамандрівників даний сервіс підійде, як не можна краще.
(Джерело RU: habrahabr.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting