Як змінити «відбитки пальців» Вашого браузера так, щоб він більше не був унікальним
Рейтинг статті: / 9
НайгіршеНайкраще 
Субота, 03 серпня 2013, 15:05

Отпечатки пальцев браузера

Відстеження є тим, чому інтернет-користувачі піддаються незалежно від того, куди вони йдуть.
Веб-сайти використовують програмне забезпечення аналітики, щоб їх відстежувати, рекламні компанії використовують відстеження, щоб заробити більше грошей через цільові оголошення, і соціальних мережі теж майже завжди можуть знати, де Ви були, тому що кнопки і скрипти встановлені на більшості веб-сайтів.
Є й менш очевидні способи та можливості відстеження користувачів, і один з них використовується у вигляді «відбитків пальців» браузера. При підключенні до веб-сайту інформація про Вашу систему і браузер доступна серверу, до якого Ви підключаєтеся. Ця інформація використовується для отримання «відбитків пальців» браузера, що працює дуже добре, враховуючи, що віддалений сервер має доступ до такої інформації, як агент браузера, заголовки, часовий пояс, розмір екрану і глибина кольору, плагіни, шрифти і ряд інших точок даних.
Ідеєю створення Panopticlick було надати користувачам Інтернету засіб подивитися, наскільки насправді унікальний їх браузер. Щоб з'ясувати це, просто завантажте веб-сайт і запустіть на ньому тест. В кінцевому підсумку отримаєте звіт, який покаже Вам, наскільки Ваш браузер є унікальним серед інших, які були протестовані до нього, або він має ті ж «відбитки пальців», що й інші.
Отпечатки пальцев браузера-1
Унікальний - в цьому тесті це погано, бо це означає, що ніякий інший випробуваний браузер не мав всі характеристики однакові з Вашим. При тому, що «відбитки пальців» створені, теоретично через них можна ідентифікувати Вас на веб-сайтах, які відвідуєте, за умови, що Ваш браузер унікальний.
Примітка:В той час, як Panopticlick відображає за допомогою тесту браузер як унікальний, то це не обов'язково означає, що він дійсно унікальний, враховуючи, що більшість інтернет-користувачів не перевіряли свій браузер на даному сайті.
Налаштування Вашого браузера
Якщо Вам не подобається те, що Ваш браузер унікальний, Ви можете зацікавитись програмами тонкого налаштування для зменшення виявлення бітів інформації, які показує браузер, коли підключається до веб-сайтів.
Це може здатися простим, на перший погляд, але насправді це не так. Деяка інформація не може бути відключена, так як вона завжди передається незалежно від того, що Ви робите. Відключення певних функцій, таких як модулі, також може бути використане для дактилоскопії. Якщо Ви запускаєте браузер без плагінів, то це ознака того, що веб-сайти також можуть використовувати це для зняття «відбитків пальців».
Отпечатки пальцев браузера-2
Отже, як отримати Ваш браузер без наявності унікального «відбитка пальця», щоб його відбитки співпадали з «відбитками пальців» інших браузерів?
Ідея полягає в тому, щоб змінити такі параметри, як агент користувача або розмір екрану і глибину кольору, щоб вони відповідали найбільшому відсотку браузерів. Замість того щоб використовувати агента користувачаFirefoxNightly, наприклад, Ви можете використовувати агента користувача, який використовується найчастіше.
Одним з варіантів для користувачів Firefox є розширення Firegloves для нього. Хоча воно не оновлювалось з рік, але, як і раніше, нормально працює. Воно змінює параметри до загальних значень, так щоб «відбитки пальців» Вашого браузера виявилися менш унікальними, ніж вони насправді є.
Напевно, найцікавішим варіантом, який надає Вам розширення, є його режим випадковості. Стеження за «відбитками пальців» може працювати тільки тоді, коли «відбитки пальців» браузера не змінюється. Якщо ж Ви випадково змінюєте інформацію, то навряд чи можна виявити всі ці випадкові «відбитки пальців», що вони належать одному браузеру, якщо на додаток до цього не використовуються інші технології відстеження.
Отпечатки пальцев браузера-3
Примітка: Користувач агента використовує розширення старих користувачів агента Firefox. Ймовірно причина, чому це добре працює в тесті, що інші користувачі, які встановили розширення для Firefox, склали цей тест на сайті Panopticlick в минулому.
Заключне слово
Якщо Ви використовуєте не Firefox, то Ваші варіанти зменшення «відбитків пальців» браузера можуть бути обмежені. Ви можете спробувати встановити модифікування агента користувача і переключитися на найбільш поширений, відключити такі плагіни, як Java або флеш, щоб уникнути надання їх сайтам зі списком шрифтів,які підтримує Ваша система, або зробити ще щось подібне.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting