10+ додатків для відстеження загублених/украдених Android-пристроїв
Рейтинг статті: / 12
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 29 січня 2013, 18:25

Как найти украденный Android

Якщо Ваш Android пристрій зник або вкрадений, зберігайте спокій і перепочиньте. Є 5 відмінних протиугонних програм, які допоможуть Вам отримати свій смартфон назад або, принаймні, зберегти Ваші конфіденційні дані від крадіжки.
Деякі з цих додатків мають особливості, які допоможуть Вам відстежити відсутність Вашого телефону, безперервно вмикаючи його звуковий сигнал, відправити його GPS розташування на Вашу електронну пошту або, на худий кінець, дозволити дистанційно стерти дані зі смартфона, що пропав. Не вистачає? Зробити фотографію злочинця або записати його голос з мікрофона телефону. Так, ці програми можуть робити це і багато іншого.
Частина з розглянутих нижче програм входить до списку 6 кращих програм, щоб скористатися, якщо втратите свій Android-телефон.
Але пам'ятайте, що тільки деякі з них можуть бути встановлені після того, як телефон втрачено. Решта з них є превентивними заходами, тобто Ви повинні вже мати їх на телефоні, перш ніж щось погане станеться з пристроєм. З цими додатками Ви на шляху, щоб отримати свій телефон назад.
Топ 5
Ось 5 найбільш популярних додатків для Android, щоб розшукати загублений або вкрадений пристрій.
[Безкоштовно] Where’s My Droid є чистим додатком Find My Phone, щоб допомогти Вам знайти свій телефон. Коли Ваш смартфон пропадає без вісті, зможете відправити код за допомогою текстового повідомлення, щоб телефон відізвався (навіть при установці в автоматичному режимі), а інший текстовий код відправляє GPS-координати телефону.
Where’s My Droid
Крім того, Ви можете віддалено керувати телефоном, підключивши варіант його командного веб-інтерфейсу. Where’s My Droid також має версію Pro, яка дозволяє робити фотографії з камери (щоб Ви могли зробити знімок злочинця), віддалено блокувати телефон, що робить його недоступним, або віддаленого стирати додатки для збереження Ваших даних від несанкціонованого використання:
[Безкоштовно] Якщо Ви не встановлювали ніяких додатків відстеження, перш ніж Ваш Android-пристрій було вкрадено або втрачено, Plan B буде рятівником. Plan B являє собою додаток для Android від Lookout Labs, який знаходить Ваш смартфон за використанням веж стільникового зв'язку і GPS, а потім відправляє розташування смартфону до Gmail Inbox.
Plan B
У деяких смартфонів Plan B може включити GPS на телефоні та оновлювати для Вас його місцезнаходження кожні 10 хвилин. Для телефонів без такої підтримки Ви можете надіслати текстову команду "Місцезнаходження" з іншого телефону і подробиці про розташування відсутнього телефону також будуть відправлені на Вашу електронну пошту. При відсутності підключення до мережі передачі даних, програмне забезпечення замість цього передасть його місце розташування за допомогою SMS.
[Безкоштовно] Ця програма є відмінною не лише для пошуку втраченого телефону - вона також буде мучити злодія (а ми впевнені, що він цього цілком заслуговує). Ви можете активувати (через SMS або веб) безперервний сигнал тривоги з миготливим екраном, вмикати і вимикати GPS, передачу даних і Wi-Fi зв'язок, видалено стирати SD-карти і отримати список останніх викликів.
Android Lost Free
Хоча це безкоштовний додаток, він дозволяє отримати фотографії з камери смартфона (передньої і задньої) і змусить Ваш телефон заговорити, використовуючи перетворення текст-в-мову. Після того, як SIM-карта змінюється, Ви будете проінформовані електронною поштою. Цю програму можна використовуватися навіть після того, як Ви втратили свій смартфон через функцію її віддаленого встановлення, і прихована від пускового встановлення, щоб запобігти видаленню.Є всі можливості, щоб повернути свій втрачений Android.
[Безкоштовне завантаження; Pro: $2.99/місяць] Тут все як і в інших: віддалене блокування і стирання, SMS активація, повторне оповіщення навіть у беззвучному режимі, схований із виду режим і можливості GPS-локації. Ви також можете отримати журнали найостанніших викликів - і програма працює навіть без підключеної SIM-карти.
SeekDroid Lite
Обліковий запис Pro (щомісячна підписка) дозволяє відстежувати на карті історію переміщення вкраденого смартфона. Таким чином, Ви знатимете, де переміщується Ваш пристрій. Ви також можете отримати захист для декількох пристроїв і отримувати повідомлення, коли вони залишають попередньо обраний обмежений район (добра вахта для Ваших малюків).
[Безкоштовно] Це простий протиугінний пристрій, який дозволяє Вам знайти свій телефон за допомогою GPS, відстежувати зміни, внесені до SIM-карти, і подивитися фотографії, які були прийняті на смартфон - все через Інтернет.
AntiDroidTheft
Ще кілька протиугінних додатків
Не сподобався жоден з наведених вище? Ось ще кілька протиугінних додатків. Деякі з них з додатковим захистом від вірусів, які Ви можете підхопити під час серфінгу в Інтернеті.
[Безкоштовно, Pro: 2,99 євро] Cerberus має всі функції: віддалений запуск тривоги, відстеження за допомогою GPS, віддалене стирання карт SD, а також вбудованої пам'яті, віддалене блокування панелі телефону, а також оповіщення про зміну SIM. Ви також можете записувати звук з мікрофону. Безкоштовна версія функціональна цілий тиждень, а Pro-версія дозволяє використовувати весь термін до 5 пристроїв під одним обліковим записом.
Cerberus
[Безкоштовно] Для використання Prey Anti-Theft Ви повинні спочатку встановити додаток, перш ніж телефон пропав. Щоб знайти втрачений телефон, Ви можете активувати Prey через SMS словами "GO PREY" з усіма заголовними буквах, а потім увійти в панель керування через Web, щоб відзначити цей пристрій як "Відсутній". Ви можете отримувати повідомлення про те, де знаходиться Ваш телефон. Додаток прихований і може бути вилучений лише за допомогою пароля.
Prey Anti-Theft
[$0.99] Find My Phone являє собою простий додаток, що дозволяє відстежити телефон за допомогою GPS. Просто надішліть текст "findme", щоб почати відстеження або "ringaloud", щоб телефон почав дзвонити. Ви можете надіслати текст з телефону друга або з безкоштовного SMS-сервісу.
Find My Phone
[Безкоштовно, Premium: $2.99/місяць] Ви можете знайти втрачений телефон на Google Maps, гучно подати звуковий сигнал тривоги (навіть у беззвучному режимі) і віддалено заблокувати телефон з цим додатком. У випадку, якщо Ваш телефон працюватиме від батареї, він буде повідомляти Вас про своє останнє відоме місцезнаходження. Також є автоматичне резервне копіювання і відновлення функції, які доступні на веб-сайті.
Lookout Security & Antivirus
[Безкоштовне завантаження; $30 в рік, щоб зберегти] Це програмне забезпечення, що має нагороди, яке буде зсередини тримати смартфон в безпеці. Воно поставляється як 7-денна безкоштовна пробна версія, але можна зберегти його на своєму телефоні - це $30 на рік підписки. За цю суму Ви отримуєте постійний протиугінний захист, антивірусний захист, а також резервне копіювання даних і відновлення функцій.
McAfee Antivirus & Security
[$4,95] В цьому додатку багато різного протиугінного захисту, з виносним блоком, віддаленим стиранням і можливостями пристрою стеження через GPS, Wi-Fi і Google Maps, навіть якщо Ваша SIM-карта була замінена. Небажані або невідомі дзвінки і текстові повідомлення також можуть бути заблоковані, і це дозволяє приховати деяку інформацію від друзів і сім'ї, які запозичують телефону для використання.
Kaspersky Mobile Security
[Безкоштовно, Pro $29,99] Ця програма може надати Вам повний захист для всіх Ваших пристроїв. Пристрої, що пропали, можуть бути показані на карті, а Pro-версія видає крик тривоги, щоб допомогти Вам знайти зниклий пристрій. Витончений трюк є у тому, що телефон автоматично блокується, як тільки буде вилучена SIM-карта. Також можливе резервне копіювання даних, щоб їх можна було легко відновити.
Norton Mobile Security Lite
[Безкоштовно] Крім захисту Вашого пристрою від вірусних атак, він також може знайти загублений або вкрадений телефон за допомогою Карт Google і заблокувати пристрій за допомогою текстових повідомлень для захисту Вашої конфіденційності. Якщо Ваш телефон або планшет вкрадений чи пропав безвісти, Ви можете встановити повідомленням блокування екрану, щоб допомогти локатору знайти Вас, і заставити пристрій постійно дзвонити, навіть коли він знаходиться на беззвучному режимі.
AVG AntiVirus
[Безкоштовно] Протиугінну функцію для цього антивіруса реально приховує компоненти, якими можна дистанційно керувати за допомогою команд SMS, відправлених з іншого телефону або через Інтернет. Ви можете увійти в веб-елементи управління для виконання мобільного стеження і/або надіслати свої команди телефону.
Avast! Mobile Security
(За матеріалами EN: hongkiat.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting