Змінити MAC адресу з Technitium MAC Address Changer 6.0.3 portable
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 07 серпня 2012, 08:39
Зміна МАС-адресиTechnitium MAC Address Changer дозволяє змінювати (spoof) Media Access Control (MAC) адресу мережева карти (NIC), незалежно від NIC-виробника та її драйвера.
Програма має дуже простий користувальницький інтерфейс і надає детальну інформацію про кожну мережеву карту в машині. Кожен розробник жорстко кодує МАС-адресу в своєму пристрої при виготовленні. Ця жорстко кодована адреса MAC використовується драйверами Windows для доступу до мережі Ethernet (LAN). Даний інструмент може встановити нову МАС-адресу Вашої мережевої карти, минаючи оригінальну жорстко кодовану МАС-адресу. Technitium MAC Address Changer є обов'язковим інструментом в наборі кожного фахівця з безпеки.
Є кілька відомих, комерційних інструментів, доступних на ринку від USD 39.99 до цілих 2499 доларів!, але Technitium MAC Address Changer доступний безкоштовно. Ми не використовуємо тільки зміни для значення реєстру! Крім того, знаючи, як це працює, зрозуміло, що рішення не вимагає великих досліджень, як стверджують деякі комерційні провайдери програм! Дізнайтеся, як працює інструмент (див. нижче), для більш докладної інформації.
Особливості:
  • Додана підтримка інтернет-протоколу версії 6 (IPv6).
  • Працює на Windows 7 і Windows 8 (Developer Preview) для 32- і 64-біт.
  • Автоматично додаються оновлення програмного забезпечення для останньої доступної версії.
  • Функція оновлення списку постачальників мережевих карт дозволяє завантажити останні дані постачальника (OUI) з IEEE.org.
  • Розширена конфігурація пресетів мережі з підтримкою IPv6 дозволяє швидко перемикатися між мережевими конфігураціями.
  • Параметри командного рядка з повною функціональністю програмного забезпечення: Ви можете вибрати пресет з наданого пресет-файлу для прямого застосування.
  • Усунені проблеми попередньої версії.
Як це працює?
Ця програма просто записує значення в реєстрі Windows. Коли пристрій мережевого адаптера включений, Windows шукає "NetworkAddress" в розділі реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E972-E325-11CE-BFC1- 08002bE10318}\[ID of NIC e.g. 0001]. Якщо значення є, тоWindows його використовує як МАС-адресу, якщо ні, то Windows буде використовувати MAC-адресу, жорстко кодовану виробником. Деякі драйвери мережевого адаптера мають вбудовану цю можливість. ЇЇ можна знайти у Властивостях на вкладці Додатково в налаштуваннях пристрою мережевого адаптера через диспетчер пристроїв Windows:
Як змінити MAC-адресу
1. Стартує змінювач MAC-адреси з перерахування всіх доступних мережевих адаптерів.
2. Виберіть адаптер, для якого Ви хочете змінити МАС-адресу, і нижче Ви отримаєте інформацію про Ваш вибір.
3. У закладці Information, знайдіть фрейм Change MAC Address. Введіть нову МАС-адресу в поле і натисніть кнопку Change Now!. Ви можете навіть клацнути кнопку Random MAC Address, щоб заповнити випадково вибраною доступною MAC-адресою зі списку постачальників.
4. Для відновлення оригінальної МАС-адреси мережевого адаптера, виберіть адаптер, натисніть кнопку Restore Original у фреймі Change MAC Address.
ПРИМІТКА: Цей інструмент не може змінити MAC-адресу Microsoft Network Bridge. Мережевий міст буде автоматично використовувати оригінальну МАС-адресу першої мережевої картки, доданої в міст з першим октетом МАС-адреси встановленим в 0x02.
Надіюсь, тепер зрозуміло, чому фільтрація MAC-адрес не може бути надійним захистом точки доступу Wi-Fi прим. редактора.
(Джерело EN: dl4all.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting