Хто на моєму WiFi: Whos On My WiFi 2.0.6 + Portable
Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 05 серпня 2012, 09:44
Whos On My WiFiWhos On My WiFi - це інструмент для сканування WiFi мереж на наявність зловмисників і невпізнаних ПК з Вашої внутрішньої мережі.
Утиліта покаже Вам кожен комп'ютер в мережі і попередить Вас, якщо виявить комп'ютер, який не знає. Програма дозволить захистити Вашу мережу від падіння швидкості Інтернету, від зловмисників і комп'ютерів, яким Ви не дозволяли використовувати своє підключення.
Є люди у Вашій мережі прямо зараз? Може Ви стурбовані тим, що той, кого Ви не знаєте, підключених до Вашої мережі в цю саму хвилину.
Проблема в тому, що Ви не можете бачити бездротову мережу. Ви не можете доторкнутися до неї. І ви не можете без певної допомоги знати, хто підключений до неї.
Але є спосіб, щоб бути на 100% упевнений, що нікого немає в Вашій бездротовій мережі, а лише комп'ютери та пристрої, які Ви дозволяли ...
Іншими словами: "Довіряй, але перевіряй".
На даний момент, сподіваємося, що Ви гідно оціните перевірку, хто підключений до мережі.
Автор згадує, як він чекав, коли вперше запустив програму на своїй машині,  що хтось, кого він не знає, підключений в дану хвилину.
І повинен зізнатися, що був приємно здивований.
Автор використовує бездротову мережу з шифруванням WPA2 вже 6 місяців, а дане програмне забезпечення знайшов щойно, і побачив, що одна людина підключилася до мережі, про що він «не в курсі». І це була його дружина, яка підключила свій новий комп'ютер безпосередньо в бездротовий маршрутизатор, не кажучи нікому про це.:)
Що нового в даній версії:
  • Виправлені деякі дублікати, виявлені розширеним пінг-скануванням.
  • Додана частина необов'язкового меню. За замовчуванням в даний час відключена.
  • Опції можна легко включити в Settings->Advanced Tab.
  • Додана вкладка Advanced Tab на екрані Settings
(Джерело EN: usde.biz)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting