6 кращих програм, щоб скористатися, якщо втратите свій Android-телефон
Рейтинг статті: / 10
НайгіршеНайкраще 
Субота, 03 березня 2012, 18:26
Знайти втрачений Android-телефонДивно, що навіть найорганізованіші особи, тобто ті, хто регулярно виконує резервне копіювання документів і завжди заздалегідь планує майбутні зобов'язання, іноді може виявитися в лодці без весла.
Візьмемо, приміром, коли хтось втрачає свій телефон.
Достатньо людей, які не готувалися до цього. Кращі програми, які допоможуть знайти або знищити Ваш телефон повинні бути встановлені заздалегідь. Існує принаймні один виняток, який цілком може зберегти Ваш телефон.
Plan B – це виконання установки, коли Ваш телефон уже втрачений. Однак, якщо Ви дійсно збираєтеся підготовити телефон на випадок втрати, то бажано також встановити кілька інших чудових додатків.
Plan B
Plan B є ідеальним додатком для використання, коли телефон вже втрачений, і Ви знаєте, що ніколи не встановлювали інших додатків, які допомогли б Вам знайти свій телефон. Ви можете встановити додаток віддалено, завантаживши з маркету Android, і він використовуватиме GPS або SMS, щоб знайти місце розташування телефону та відправити на Вашу електронну пошту. Якщо після встановлення Вам треба взнати місце, то можете відправити SMS на телефон з телефону друга з командою " Locate " і додаток відправить на Вашу адресу повідомлення про нове місцезнаходження.
Зауважимо, що якщо Ви встановите Plan B і налаштуєте фільтри Gmail для перенаправлення на адресу свого партнера або батьків (або якщо Ви батько і робите це для телефону своєї дитини та електронної пошти), щоб вони могли скористатися цим і знайти Вас, якщо пропадете без вісті. Це трохи з параноїкою, але легко може бути ефективним.
Lookout
Lookout Labs є розробником Plan B. Очевидно, вони зрозуміли, що не кожен знаходить час для планування вперед. Однак, якщо Ви думаєте наперед, то у них є додаток для Android, який надає Вам інструменти, щоб віддалено стерти телефон і запропонувати деякий захист від шкідливого коду.
Android Lost
Android Lost також дозволяє знайти або знищити Ваш телефон віддалено. Додаток дозволяє отримати доступ до телефону через веб-інтерфейс, що дасть змогу увімкнути сигнал тривоги, прочитати Ваші SMS і пропонує безліч інших корисних функцій.
Phone Found – Owner Info
Phone Found дозволяє залишити свою адресу електронної пошти і номер телефону видимим навіть якщо телефон заблоковано. Таким чином, якщо хтось дружній знаходить телефон, то зможе повідомити Вам електронною поштою, що вони знайшли його.
Where’s My Droid
Where’s My Droid дозволяє увімкнути сигнал тривоги при відправці SMS на Ваш телефон із спеціальним кодом. Додаток також може відправити Вам розташування на Google Maps, де знаходиться Ваш телефон.
Mobile Defense
Mobile Defense доступний тільки в США, але це дуже корисний додаток. Після установки він ховається з очей і не видно, що він встановлений, тобто той, хто вкрав Ваш телефон, не зрозуміє, що цей додаток працює. У той же час, Ви можете скористатися сайтом Mobile Defense для управління телефоном і щоб з'ясувати, де він знаходиться.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting