Програма для пошуку бездротових мереж WeFi
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 14 березня 2010, 18:56
WeFiWeFi - здійснює пошук бездротових мереж WiFi і автоматизує процес підключення до них. Програма автоматично знаходить, тестує і ставить рейтинг кожної з них, а вас підключає до тієї, з'єднання з якою буде найкращим. Якщо WeFi знайде нову точку доступу, то автоматично додасть її до карти.
Для цього використовуються спеціальні алгоритми, які тестують ту чи іншу точку по безлічі факторів. Наприклад, у вас є мобільний пристрій і ви хочете завантажити який-небудь додаток, а у вашій зоні працюють декілька точок доступу, ви фактично можете перемикатися з однієї на іншу без втрати з'єднання. Цей перехід здійснюється миттєво, тому що мережі працюють в режимі накладання.
Такий спосіб більше нагадує користування мобільним телефоном під час переміщення по місту: перемикання між антенами відбувається автоматично, користувач нічого не помічає. Програма також дає можливість спілкуватися за допомогою служби обміну миттєвими повідомленнями. Таким чином, можна створити список контактів з тих, хто підключається до Wi-Fi-мережі навколо вас і постійно бачити, хто доступний на даний момент.
(Джерело EN: wefi.com )
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting