Пошук банкоматів на мапі України
Рейтинг статті: / 7
НайгіршеНайкраще 
Четвер, 08 липня 2010, 19:10

В Інтернеті  з’явився проект програміста Андрія, який займається інтернет-магазинами. Проект створений кілька тижнів тому для себе і друзів, а тепер автори вирішили показати його людям. Це сервіс пошуку банкоматів в Україні.

Сервіс був створений у першу чергу для людей, які багато їздять у відрядження і змушені часто в цих відрядженнях шукати найближчий банкомат. Спеціально для них вже зібрано понад 9500 адрес банкоматів 52 різних банків на території України. І збирання продовжується.

Сервіс побудований на основі карт Google Maps і Google геокодування - і показується місце розташування (точне або приблизне) банкоматів у більшості обласних центрів та великих містах України. Але окрім карти, також є і просто пошук банкоматів у певному місті.


Тепер перебуваючи у відрядженні, гостях чи просто проїжджаючи через незнайомеВам місто - не треба судорожно питати у перехожих розташування найближчого банкомату, а в разі якщо в Google Maps є докладна карта цього міста - не треба навіть запитувати дорогу.

На даний момент є повністю дані мереж АТМосфера і Радіус, а також дані по обласних центрах банків Райффайзен Банк Аваль та Приватбанк і кожен день збільшується кількість банкоматів у сервісі.

Звичайно, все не так гладко, як хотілося б. Наприклад , авторам не вдалося отримати ні від одного банку Excel файл з базою даних банкоматів і довелося діставати їх вручну. А ще у ПриватБанку жахливо описано місце розташування банкоматів. І, звичайно, основна проблема - недосконалість карт і сервісу геокодування Google - більша частина районних центрів та невеликих міст просто-напросто невималювані на карті. Але автор вірить, що сервіс gdebankomat.com буде корисний людям і він продовжує роботу над ним.

У найближчих планах  автора:

  • Збільшити базу банкоматів
  • Додати можливість уточнювати користувачам розташування банкомату
  • Зробити мобільну версію
  • Додати можливість шукати банкомати, найближчі до вказаної адреси

(За матеріалами RU: habrahabr.ru)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting