Ефективний пошук книг: книжковий пошуковик 1.0 (2010)
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 20 червня 2010, 19:07

Швидкий пошук книг по контенту. У бібліотеці містяться більше 3000 книг. Науки. Психологія. Філософія. Релігія. Йога. Містика. Магія. Астрологія. Нумерологія. Хіромантія. Саморозвиток.
Дана програма призначена для швидкого і ефективного пошуку потрібної інформації, що міститься, можливо, відразу в багатьох книгах. Адже, погодьтеся, коли людину оточує величезна кількість часто суперечливої інформації і йому необхідно зіставити дані, затвердження, факти, історію і різні інші знання, то можна витратити багато часу, перечитуючи книги і зіставляючи інформацію, викладену в них. При цьому, ще треба знати, які книжки читати.
А раптом серед тисяч книг є та, в якій є потрібні вам кілька рядків? Можна роками чекати випадку, коли інформація сама дійде до Вас.
Незалежні знання, що говорять про одне й те ж, - ознака істинності знань. Вчіться співставляти і аналізувати, відрізняти істину від неправди, нове від старого. Майте більший кругозір, ніж викладений у конкретно взятої книзі. Об'єднуйте знання, відкривайте для себе різні грані одного і того ж кристалу. Вам дається інструмент. Працюйте з ним, прискорюйте свій розвиток. Отримуйте інформацію і дійте.
(Джерело RU: proc.com.ua)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting