5 незвичайних використань пошуку зображень Google, про які Ви могли не чули
Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 14 квітня 2013, 19:22

Необычное использование поиска изображений

Сьогодні всі ми знаємо про різні використання пошуку зображень Google. Повідомлення Yaara щодо деяких життєво важливих хаків пошуку зображень Google повинні завжди тримати Вас в хорошому місці.
Настільки, що автор може посперечатися на невелику частину своєї скарбнички, що це кращі адреси, коли Ви збираєтесь шукати зображення. Автор використовує Bing, але коли треба порівняти пошук зображень Bing і Google, то автор все ще на стороні Google.
Які Ваші основні використання пошуку зображень Google? Чи використовуєте Ви його для пошуку схожих зображень? Чи Ви поставити його використання в розширений пошук зображень Google вже досить давно? Всі ці речі, як і раніше, актуальні.
Тоді деякі з найбільш незвичайних використань Google Image Search ... альтернативи, які лежать поза второваних шляхів. Це те, де ми збираємося прогулятися зараз з ще п'ятьма оригінальними використаннями пошуку зображень Google.
Як візуальна мова: Мова зображення
Язык изображений
Ви також можете зателефонувати цей запис за допомогою зображення. Мова зображення (бета-версія) є експериментальним проектом візуалізації, який намагаються перетворити зображення в "нову мову". Як стверджується, він намагається створити інтерактивний візуальний експеримент, який досліджує можливості двох речей: слова і образу. Експеримент в основному розробили три людини - програміст, аргентинський копірайтер і бразильський арт-директор.
Мова зображення використовує кожне слово, яке Ви вводите в поле для отримання топу результатів пошуку зображення Google за цим словом, і відображає його на сторінці. Говорячи простими словами, це переклад Ваших слів в зображення. Так, це здається почасти тривіальним, але це цікаво, щоб перевірити словосполучень і подивитися, до яких образи вони звертаються. Подивіться на скріншот, щоб побачити, що принесла спроба автора.
Краудсорсінг штучного інтелекту: Візуальний словник
Визуальный словарь
Візуальний словник є одним з найбільш творчих використань Google Image Search для візуалізації. Це велика карта зображення всіх іменників в англійській мові, організована за смисловим значенням. Буквально, як це звучить, вона здається великим проектом. Відповідно до роз'яснень, представлених на сайті, було використано 7527697 зображень, кожна плитка в середньому з 140 зображень. Google Image Search був використаний як одна з пошукових систем джерел образів для слів.
Хочете знати, яка його таємнича мета? Ну, ідея проекту - зробити простішим для комп'ютерів розпізнавати об'єктів в зображеннях. Візуальний словник є краудсорсінгом проекту. Ви можете допомогти, натиснувши на плитку, яка відповідає визначенню слова. Це допомагає зробити набір даних більш точним.
Як шпалери робочого столу: Montage Maker
Montage Maker
Візуальний словник є лише однією з цікавих візуалізацій Google Image Search. Зловимо дещо більше зі статті 5 креативних візуалізацій Google Image Search. Montage Maker (Montage-а-Google) є одним з того, що автор безумовно рекомендував би. Ви можете використовувати його з будь-яким ключовим словом для створення картинки шведського столу або шпалер. Подивіться на один з результатів нижче, який отримав автор при тестуванні зі словом “happiness” ("щастя").
Дізнатися більше про культурні відмінності: Image Atlas
Image Atlas
Image Atlas - ще один цікавий експеримент візуалізації, який вивчає культурні відмінності, а також подібності, відображаючи топ результатів пошуку зображень за певним ключовим словом з 57 країн. Порівняння між країнами може бути відсортоване в алфавітному порядку або по ВВП (валового внутрішнього продукту). Передумовою для проекту є те, що слова (тобто ключові слова для пошуку) мають культурний контекст. Пошук для “prayer” ("молитва") для Іспанії дасть Вам інші результати, ніж зроблене це для Індії або для будь-якої іншої країни. Image Atlas приймає Ваш пошуковий запит і відображає горизонтальний ряд мініатюр зображень, що відповідають цим словам з країн всього світу. Результати пошуку зображень, ймовірно, також змінюються з плином часу, бо змінюється світ.
Image Atlas - результат співробітництва між Aaron Swartz, активістом Інтернету і програмістом, і фотографом Taryn Simon. Ось статті NY Times, що розповідають про цей експеримент з зображеннями.
Google Image Search, як мистецтво: I’m Google
Коллаж ихображений
Діна Kelberman - художник з Балтімора. Вона створила працюючу колаж схожих зображень з Google Image Search на Tumblr-блог. Вона називає це "довгий потік свідомості". Одне фото (або відео) переходить від одного до іншого на основі подібності за формою, складом, кольором і темою. Ви можете прокрутити сторінку вниз, де один блок подібних зображень поступається місцем наступному. Більшість зображень на загальні теми.
Діна Kelberman говорить, що вона "одержима пошуком Google Image і зібрані нею фотографії вважає чудовими, хоча вони можуть бути не естетичними. Індивідуально - можливо ні. Але коли зібрані разом, то вони мають художню привабливість.
Ці п'ять різних видів використання пошуку зображень Google продемонстрували, скількома різними способів може бути використана технологія за межами очевидного. Може бути, Ви не відразу зможете "їх використовувати", але вони можуть надихнути Вас на пошук інструментів, подібних пошуку зображень Google, і придумати їм використання у Вашому повсякденному житті. Отже, розкажіть нам в коментарях, якщо Ви використовуєте пошук зображення чогось специфічного. Може Ви знаєте, яке-небудь більш цікаве використання пошуку зображень Google, шо могло б бути корисним для широкої громадськості?
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting