5 сервісів для пошуку іконок
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 16 вересня 2012, 17:13
Сервіси для пошуку іконокЯк відомо, в Інтернеті можна знайти все - головне знати, де шукати. Сьогодні розповімо де шукати безкоштовні іконки, які можуть знадобитися для оформлення сайту, при розробці програмного забезпечення, ілюстрації статей чи навіть для зміни стандартних значків Windows.
Практично всі сервіси, наведені в огляді, дозволяють вільне використання іконок в особистих цілях. Багато картинок доступні і для комерційного використання, проте в цьому випадку краще уважно ознайомитися з описом і ліцензією, щоб уточнити нюанси.
Містить 155,756 іконок і 810 наборів. Є конвертер, генератор іконок та інші інструменти.
Хоча цей сайт не має розширеного пошуку, все ж результати можна фільтрувати за допомогою хмари тегів і за розмірами.
VeryIcon дозволяє шукати декількома способами - це звичайний і розширений пошук, а також огляд за категоріями. Всього в базі сервісу міститься 20.000 високоякісних значків для Windows, Mac і Linux.
За твердженням розробників, тут зібрана найбільша в Інтернеті база іконок. І Ви знаєте, автор їм вірить. Величезна кількість значків доповнюється зручним засобом пошуку і фільтрації. Зліва розташована спеціальна панель, за допомогою якої можна відфільтрувати результати за кольором, розміром, фону та іншим параметрам. Відмінно!
Страшно сказати, але цей сайт був створений у далекому 1994 році і демонстрував тоді 30 іконок. З тих пір кількість значків зросла до кількох сотень тисяч, а сайт став одним з популярних місць для пошуку потрібних мініатюр. Це можна зробити як за допомогою огляду категорій, так і пошуку за тегами.
(Джерело RU: webtun.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting