14 способів знайти чудові зображення в Інтернеті
Рейтинг статті: / 8
НайгіршеНайкраще 
Пошук зображень в ІнтернетіЗображення складають великий відсоток цифрового контента і, можливо, найбільш використовуваного.
Якщо Ви написали текст і шукаєте місця, щоб додати ідеальне зображення до Вашого змісту, то ось деякі з кращих веб-інструментів, які забезпечать вдало розробленими пошуковими системами для всіх видів зображень, доступних в Інтернеті.
Коли справа доходить до пошуку, ніхто спочатку не обминає Google, і це, головним чином, тому, що він містить найбільшу кількість індексованих елементів. Google Image Search є прекрасним інструментом для пошуку зображень за ключовими словами. Він також підтримує деякі базові атрибути, такі як розмір, форма, тип і т.д. Ви також можете знайти відповідні зображення на основі порівняння з відомим зображенням.
Bing наступний після Google. Може не настільки популярний, як Google, але в ряді випадків, автор бачив кращу його роботу. Пошук зображень входить в основний пошук Bing, але він надав велику кількість релевантних результатів для більшості пошуків, які зробив автор. Хороший інструмент, якщо Ви шукаєте чудові шпалери для свого комп'ютера.
З надією на відродження колись популярний пошуковик також має хороший пошук зображень, який запрошує Вас зверху тренда. Пошук зображення оснащений всіма основними стандартами пошуковика зображень. Пошук схожих та інші допоміжні опції значно розширюють інтерфейс пошуку.
Picsearch є пошуковою системою, призначеною тільки для пошуку зображень. Picsearch може похвалитися сховищем понад 3 млрд індексованих фотографій. Це чудове місце для початку, якщо Ви шукаєте щось чудернацьке.
Ці сервіси обміну зображеннями загально визнані, давно в ТОП. Функціональність пошуку робить їх кращими, щоб скористатися мільярдами зображень, розшареними на них з незапам'ятних часів. Один з особистих фаворитів автора, щоб подивитись на все трохи іначе або просто насолодитись дивовижними знімками. Ідеально підходить для натхнення будь-якого фотографа або для цифрових художників при створенні приголомшливих ілюстрацій.
Сервіс, аналогічний Flickr, який основний в мережі обміну фотографіями, де люди діляться чудовими зображеннями. Сайт на сьогодні має в запасі для публікації майже мільярдів зображень, серед яких Ви можете шукати.
Один з найбільш використовуваних інструментів автора для онлайн професіонала. Це чисто пошукова система для Creative Commons матеріалів. Інструмент допоможе Вам шукати зображення на таких популярних сайтах обміну зображеннями, як Europeana, Flickr, Fotopedia, Google Images, Jamendo, Open Clip Art Library і Pixabay. Це кращий вибір в цьому списку.
8. TinEye
TinEye є пошуковиком зворотніх зображень. Це означає, що Ви можете шукати за певним зображенням, щоб знайти його знаходження в Інтернеті. Можливо, не найкращий інструмент для пошуку зображень, але будь-який творчий професіонал може скористатися ним для відстеження використання його/її творів мистецтва, чи може Ви захочете знайти більшу і кращу версію зображення.
Якщо Ви шукаєте Creative Commons зображення на Flickr, то дивіться не далі, ніж на Compfight. Інструмент працює краще, ніж може зробити для Вас пошук на Flickr. Релевантність знайдених зображень ідеальна до такої міри, що Ви вважатимете пошук відмінним.
Fotosearch робить гідну роботу, щоб знайти для Вас кращі стокові фотографії та ілюстрації. Є список ключових слів, з яких Ви можете почати пошук.
Getty Images є одним з провідних веб-сайтів, на якому Ви можете шукати і знаходити чудові акційні фотографії, а Stock.Хchng - схожий сайт, який також підпадає під його знамена. Обидва сервіси ефективні для пошуку ідеальних зображень. Якщо Ви хочете знайти більше варіантів для вибору, спробуйте Corbis.
12. Зображення на Twitter
Twitter є прекрасним місцем для пошуку контенту, який в реальному часі циркулює в Мережі. Є тонни інструментів, які чудово виконують роботу пошуку тут зображень. До особистих фаворитів автора входять: Twicsy (для трендових зображень), PicFog, TwiCaps (для стрічок зображень про життя за певним ключовим словом) і Skylines (для хештег і зображень за місце розташування).
13. Випадкові меми
Меми є модним словом в соціальних мережах, так що, якщо Ваш пошук зображення виконується чисто для розваги і/або має великий шматок насмішки для загалу, хости Imgur мають їх тонни і спільнота гіпер-активна в додаванні щосекунди ще. Спробуйте скористатися цим для знаходження кращих фотографій мемів, які Ви шукаєте.
Для багатьох це може здатися трохи недоречним, але логічно, що інфографіка є популярним видом зображення, які надають багато інформації в розважальній і зрозумілій формі. Visual.ly є одним з таких сервісів, на якому знаходиться одна з найбільших колекцій інфографіки, розшареної в Інтернеті. Якщо Ви готуєте специфікацію і треба зображення на додаток до даних, то інфографіка може добре підійти.
Ефективний пошук зображень повинен бути таким, який може показати набагато більше речей, крім Ейфелевої вежі, коли Ви будете шукати про Париж. Він повинен бути універсальним з точки зору функціональності і різноманітності індексованого контенту. У той час як деякі з перерахованих вище інструментів проходять цей тест, більшість цього не роблять. Якщо на цей раз автор змушений вибрати три з них, то назве Creative Commons Search, TinEye and Image sharing networks в цілому.
Автор спробував охопити деякі з кращих, які він використовував або які пропонуються більшістю. Чи є інструмент, який. Ви відчуваєте, автор пропустив? Автор впевнений в тому, що це так, бо жоден список не буде повним, поки він живиться від декількох джерел. Допоможіть нам побудувати його, рекомендуйте інші чудові інструменти в розділі коментарів.
Застереження: Тоді, як ці інструменти гарантують кращий результат пошуку зображень, деякі з них мають жорсткі умови використання. Майте на увазі, не закривайте очі на це, та забезпечте належне підтвердження власника та/або дотримуйтесь всіх умов, згадуючи, при необхідності, в точній формі хости/розподільників. Крім того, деякі зображення платні, і належна оплата означатиме Вашу підтримку мистецтва і художників.
(Джерело EN: maketecheasier.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting