Не можете знайти документацію користувача для своїх пристроїв? Пошукайте на цих спеціальних сайтах
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Інструкція з експлуатаціїІнструкції з експлуатації - це товсті (або тонкі) покриті м'якою обкладинкою папери з багатомовними інструкціями і дивними ієрогліфами, які ми не спромоглися прочитати.
Мало того, Ви отримуєте нафаршировані всередині коробки і отримане кидаєте в глибокий темний кут, щоб більше не знайти. Потім одного разу заторможений мозок застрайкує і Ви не можете розібратися, що робить ця невелика кнопка на блискучому пульті віддаленого керування. Ви перериваєте весь будинок, шукаючи інструкцію, але не пощастило.
Ось тут на думку приходить, що добре було б передбачливо відсканувати і зберегти інструкції в електронному вигляді на своєму комп'ютері, або починаєте шукати в електронному вигляді, що зазвичай доступно, у форматі PDF на сайті виробника.
Та є і третій варіант - купа сайтів, на яких фахівець зробив важку роботу за нас, ледарів, та зберіг для пошуку і завантаження нами керівництва користувача.
Retrevo - сайт електронного шопінгу. Це також огляд гаджетів ряду споживчих сайтів, але автор вважає, що Ви можете більш ефективно його використовувати для себе із-за великого індексу (більше, ніж 100000) посібників, які доступні для вільного скачування. Це 100 000 керівництв користувача від 1000 марок.
Коли виникає проблема щось згадати, то Ви можете відправитися на Retrevo і перейти до алфавітного списку. А ще краще, переглянути список популярних торгових марок, щоб знайти електронні/електричні штуковини, які граючись важко отримати. Retrevo охоплює такі популярні тренди, як Casio, Canon, Dell, Electrolux і Sony. Автор помітив кілька таких назв, як Victorinox і Fossil, що зустрічаються не так часто.
Що автору подобається в Retrevo: широкі категорії: автор знайшов тут рації, зволожувачі, телескопи, GPS-системи та ігрові аксесуари.
Manuals Online в перших рядках результатів, коли Ви шукаєте керівництво користувача на Google. Чому ним не скористатися, адже він переважає Retrevo в чисельності: 600000 інструкції і керівництв, і так само привабливий. Спеціалізований сайт охоплює всі види посібників користувача в будь-якій категорії побутової електроніки/електричних товарів, про які Ви тільки можете подумати. 300000 керівництв користувача від 5000 марок ... це ціла колекція.
Manuals Online повністю про посібники. Виберіть бренди або категорії, чи просто скористуйтеся пошуком у верхній частині. Ви також можете зареєструватися і увійти в систему, щоб організувати всі посібники, які Вам потрібні. На сайті доступна функція управління My Stuff. Це дозволяє Вам організувати свої інструкції по кімнатах, а також записувати будь-які теми для обговорення або інформації з усіх продуктів.
Що автору подобається в Manuals Online: віртуальна картотека (Manage My Stuff) - це супер організаційний інструмент. Крім того, Manuals Online може бути однією з Ваших зупинок для керівництв і гаджетів допомоги від 2000000 співтовариств, які можуть надати Вам допомогу по будь-якому товару.
Safe Manuals робить правильно, коли риторично запитує - що Ви робите, коли виграли аукціон на E-Bay, а на фініші отримуєте покупку без інструкції?
Safe Manuals виглядає не так елегантно, як два сервіси вище, але у нього є близько 400000 керівництв користувача і викладені власні керівництва на майже 11000 марок. Тут же Ви можете завантажити своє власне керівництво користувача і допомагти росту сервісу. Є пошук по виробнику або категорії. Ви помітите, що Safe Manuals охоплює також автомобілі і велосипеди, починаючи від виробників (Aston Martin) до V (Volkswagen). Також зустрічаються деякі моделі, які не мають керівництв, пов'язаних з ними, так що це іноді занудно.
Що автору подобається в Safe Manuals: Багато з популярних брендів є у форумах навколо нас, де Ви можете кликати на допомогу або допомогти іншим людям з усуненням неполадок.
У Вас виникало бажання, коли потрібно, взяти викрутку і відкрити панель гаджета? Більшість з нас це робили, хоча ми не з команди «Зроби сам». Також це не гарна ідея - залазити в зарядку складної схеми в нутрощах гаджета. Ось де знадобиться iFixit. iFixit - це веб-сайт про ремонт своїми руками з безкоштовними онлайн-посібниками з ремонту різноманітної продукції - від компанії Apple в Xboxes. Сайт починав з Mac, але тепер також включає в себе загальні пристрої побутового призначення.
iFixit розділений на три основні частини: запчастини (одержання запасних частин і модернізація), ремонт (керівництва «крок за кроком»), та відповіді (діагностика і усунення неполадок).
Що автору подобається в iFixit: розбирання (інструкції з демонтажу), а також рекомендації з ремонту, що поставляються з ілюстраціями і докладними інструкціями.
eSpares позиціонує себе як провідник з роздрібний запасних частин у Великобританії. В основному це сайт, який має справу з запасними частинами, аксесуарами та видатковими матеріалами для всіх електроприладів будинку і саду, але є й запаси керівництв користувача з побутової техніки для всього будинку. Загальні торгові марки через Атлантичний океан - Ви можете спробувати це.
Що автору подобається в eSpares: Ви можете шукати керівництво користувача, використовуючи комбінацію назви виробника зі списку і номера моделі.
Автор не став би недооцінювати прямолінійний характер The Manuals, що базується на двигуні користувацького пошуку Google, замаскованому під інструмент для пошуку PDF-посібників користувача. Це швидко і зручно, якщо у Вас обмаль часу, щоб просвердлити інші сайти в списку вище. Ви отримуєте можливість перегляду посібників онлайн або завантажуєте їх на свій робочий стіл як PDF-файли.
Що автору подобається в The Manuals: Швидкий доступ і простий пошук з вибором мови.
Ці шість спеціалізованих веб-сайтів керівництв користувача та інструкцій, ймовірно, вершки з подібних сайтів. Якщо Вам і досі не вдалося отримати те, що Ви шукаєте, зверніться до громадськості деяких з цих сервісів. Потім, звичайно, є старий добрий пошук в Google.
У Вас є своє власне старе добре джерело? Як Ви відноситесь до своїх інструкцій? Ви коли-небудь пропускали одну з них, а потім проклинати себе за викинуте?
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting