Безкоштовне завантаження музики:Super MP3 Download 4.5.7.2
Рейтинг статті: / 10
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 24 травня 2010, 10:14

Оновився попередній Super MP3 Download - програма яка забезпечить Вам прямий доступ до безкоштовної музики. Цей mp3 завантажувач надовго забезпечить Вас музичними композиціями. У світі існують тисячі груп та виконавців, які пропонують свою творчість безкоштовно. Шанс знайти серед них що-небудь до душі дуже великий. Щоб полегшити Ваш пошук, програма запропонує TOP-100 тижня і краще у чотирнадцяти жанрах. Ви зможете спочатку прослухати мелодію і лише потім зберегти її на жорсткий диск.

Основні характеристики:

  • Більше 100 мільйонів MP3 безкоштовно. Super MP3 Download використову’nt безкоштовно. Ви можете знайти і завантажити швидкого та безкоштовно понад 100 мільйонів MP3 з найбільших мереж.
  • Отримайте найпопулярніші пісні. Super MP3 Download завжди приносить найгарячіші пісні в світі. Ми рекомендуємо Вам Billboard Hot-100 щотижня, а список гарячих пісні пропонує всі категорії, від електричних до релігійних, від інді-хіп-хопу до класичних.
  • Необмежено слухати музику онлайн з Super MP3 Download. Ви можете необмежено прослуховувати понад 100 мільйонів пісень в мережі безкоштовно. Ви можете після пошуку прослухати результати, щоб вирішити, що завантажувати.
  • Розширений пошук (з Pro Edition). Super MP3 Download може шукати за назвою пісні, виконавцем, альбомом, а також видання. Можна навіть знайти “живу”, під фортепіано, гітару або інше виконання ваших улюблених пісень

(Джерело RU: free-admin.net)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting