Media Browser v5.1 - завантаження відео і аудіо файлів із сайтів (VKontakte.ru, YouTube та ін.)
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 16 травня 2010, 20:52

Media Browser - програма для пошуку, завантаження відео та аудіо файлів зі сторінок популярних сайтів (VKontakte.ru, Facebook, YouTube, MySpace та ін.), яка доповнює ряд подібних програм YoutubeGet та Conceiva DownloadStudio.

Media Browser виконаний у вигляді звичного всім Internet Explorer: має функції навігації, роботи із закладками, функції пошуку посилань на відео і аудіо файли, функції сортування, фільтрації тощо.

На серверах Vkontakte.ru, Mail.ru, Youtube.com, Myspace.com, Facebook.com зберігаються мільйони музичних композицій у форматі MP3, фільмів, кліпів. Media Browser допоможе знайти і завантажити будь-який трек фільму чи кліпу. Вся музика і відео мережі будуть доступні Вам у будь-який час

Media Browser має також функції сортування та фільтрації музики і відео, уміє конвертувати FLV в AVI, MP4, MOV, MP3 для ПК і для iPod, iPhone, мобільних телефонів.

Media Browser дозволяє безкоштовно завантажити фільми і кліпи з будь-яких сторінок, в які вставлено онлайн відео.

Media Browser дозволяє завантажити відео з YouTube у форматі MP4 - High quality-Mobile/iPodMP4 для будь-якого онлайн відео, що робить програму унікальною серед подібних.

Media Browser знає, як дістати фото з закритих сторінок: посилання на приховані фото з закритих сторінок генеруються автоматично, як для кожного користувача VKontakte.ru, так і для групи користувачів.

Для того, щоб дивитися закриті фото в контакті достатньо перейти на сторінку користувача і програма згенерує посилання на колекцію фотоальбомів користувача.

(Джерело : sichkarnya.org.ua)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting