Універсальний агент завантаження даних: Download Master 5.6.5.1201 (30.04.2010)
Рейтинг статті: / 0
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 02 травня 2010, 19:30

(Джерело RU: dixata.org)

Download Master - це вже більше, ніж просто «менеджер закачування», це універсальний агент для завантаження даних з Мережі на всі випадки життя. Програма значно підвищує швидкість завантаження файлів через Інтернет з використанням HTTP, HTTPS і FTP протоколів. Для цього використовується розбиття файлу на потоки, які закачуються одночасно. Програма також підтримує докачку файлу з поточної позиції після обриву зв'язку. Для підвищення зручності використання, Download Master інтегрується в Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Apple Safarie, Mozilla, Opera, Netscape Communicator та інші, замінюючи стандартний модуль закачування. Крім того, програма стежить за буфером обміну, виявляючи посилання.

Download Master дозволяє завантажувати, зберігати та переглядати відео з таких відеосервісів: Вконтакте, YouTube, Google Video, RuTube, В Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Rambler Vision, Відео bigmir) net, Відео PLAY.ukr.net.

Download Master інтегрований з каталогом файлів TopDownloads і ви можете шукати необхідні файли і дзеркала прямо з програми, отримувати інформацію та новини про самих популярних програмах, музиці, архівах, документах і т.д. Зареєструвавшись на сайті ви зможете додавати коментарі до файлів, заносити файли в особистий каталог обраного який буде доступний вам на будь-якому комп'ютері підключеному до Інтернет.

Основними рисами, що виділяють Download Master серед інших програм, є висока ефективність роботи і дуже зручний призначений для користувача інтерфейс.

Зміни у версії 5.6.5.1201 від 30.04.2010:

  • Додана можливість закачати відео з сайту ВКонтакте;
  • Допрацьована інтеграція в контекстне меню Opera (встановіть останню версію Opera в якій виправлені помилки);
  • Допрацьована форма додавання закачування;
  • Виправлені дрібні помилки.
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting