Blackmart - безкоштовний аналог Google Play
Рейтинг статті: / 37
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 17 грудня 2012, 19:58

Google Play має багато безкоштовних додатків, але не завжди вони задовольняють потреби користувача. В той же час, офіційний маркет пропонує величезну кількість платних додатків, що задовольняють будь-який смак та будь-які вимоги.
Проте, не кожен власник Android може собі дозволити платити виставлену ціну. Тут на допомогу приходять, так звані, чорні маркети.
Протягом існування маркету для андроїда було розроблено багато безкоштовних аналогів, таких як Blapkmarket, Blackmarket, Aptoide, Applanet та найпоширеніший сьогодні Blackmart Alpha.
До недавнього часу Applanet був широко використовуваним та популярним аналогом Google Play, проте на початку листопада ФБР закрило ресурс. В той же час, Blackmart Alpha активно набирає позиції та приваблює все більше користувачів. Щоб скачати цей маркет достатньо зайти на форум 4pda.
Розробники постійно оновлюють програму, що дає можливість відстежувати актуальні новини та отримати оновлений додаток з усіма виправленнями. Наразі є альтернативне для скачування посилання на найновішу версію 0.99.2.37.
Якщо при встановленні програми на пристрій з’явиться повідомлення про помилку, розробники радять просто перезапустити додаток. Інтерфейс сервісу подібний до Google Play, що дозволяє легко орієнтуватися в маркеті.
    
Після встановлення маркету всі платні додатки з офіційного маркету доступні у вільному скачуванні. Також не варто перейматися через оновлення платних додатків, скачаних з чорного маркету. Вони оновлюватимуться безкоштовно. Наприклад, Quick Office Pro, який коштує 14.99$, не потребує плати.
  
Після скачування та встановлення можна в повному обсязі насолоджуватися всіма перевагами розширеного офісу, як і іншими додатками. Другою значною перевагою Blackmart Alpha є доступність додатків в тих країнах, для яких недоступні безкоштовні додатки з офіційного маркету, зокрема Google Maps.
На жаль, чорний маркет має і свої недоліки. Наприклад, ми не можемо використовувати застосування, коли відриті інші додатки, бо відбудеться аварійне закриття маркету.
Загалом, Blackmart Alpha є зручним, функціональним, простим, а, головне, безкоштовним аналогом Google Play.
Автор Надія Дзюбенко, магістрант НТУУ «КПІ».
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting