ooVoo — безкоштовна програма для відеодзвінків через Інтернет.
Рейтинг статті: / 6
НайгіршеНайкраще 
Субота, 14 травня 2011, 13:26
ooVoo - безкоштовні відео дзвінки через Інтернет ooVoo дозволяє спілкуватися через відеозв'язок за допомогою програми, сумісної з ПК, Mac і мобільними пристроями.
ooVoo дозволяє спілкуватися через відеозв'язок з одним співрозмовником безкоштовно, або влаштувати групові відеорозмови - до шести чоловік одночасно!
Беручи до уваги, що Microsoft вже купив Skype за 8,5 мільярдів дол., а отже, не виключено, що незабаром він стане платним, варто почати придивлятися до альтернативних рішень для відео дзвінків.
Якщо у Вашого друга немає ooVoo, Ви можете відправити йому електронною поштою, через службу миттєвих повідомлень або соціальну мережу посилання, яке дозволить Вам безкоштовно поспілкуватися з ним в Інтернеті. Одне клацання - і Ваш друг вже спілкується з Вами через свій браузер, потрібні лише веб-камера і підключення до Інтернету. Унікальна технологія дозволяє швидко зв'язатися з потрібною людиною, якій не доведеться нічого завантажувати та встановлювати.
Навіть якщо у Вашого друга немає веб-камери, Ви зможете поспілкуватися з ним через відеозв'язок, слухаючи його за протоколом VoIP, хоча це можна зробити і за допомогою інших програм безкоштовних дзвінків в Інтернеті.
Основні можливості програми:
  • до шести учасників в розмові
  • імпорт контактів зі служб миттєвих повідомлень, соціальних мереж, електронної пошти і т.д.
  • запис і відправка відео повідомлень
  • повно екранний режим
  • запис та зберігання аудіо-і відео дзвінків
  • обмін текстовими повідомленнями і файлами
Завантажити ooVoo можна з сайту розробника.
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting