Портативні версії 3-х програм, які варто спробувати
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 01 травня 2011, 14:43
Портативні програмиПортативна версія програми часто є єдиним способом обходу обмежень, накладених на встановлення програмного забезпечення в мережі корпорації чи університету.
Приведені нижче портативні версії нових програмних продуктів допоможуть Вам не лише ознайомитись з їх можливостями, а й повноцінно використати їх функції.
Google Chrome - це браузер, що забезпечує зручну, швидку і безпечну роботу в Інтернеті і який має спрощений дизайн, що полегшує роботу. Є одне універсальне вікно, яке використовується для виконання всіх завдань. При кожному відкритті нової вкладки відображається список найбільш відвідуваних сайтів, найбільш часто використовуваних пошукових систем, а також нещодавно доданих в закладки сторінок і нещодавно закритих вкладок.
Microsoft Office 2010 - один з кращих наборів офісних додатків для комп'ютерів, телефонів і браузерів, що включає функції, на які можна покластися вже сьогодні, і можливості, які можуть знадобитися в майбутньому.
Даний набір додатків дозволяє впевнено прийняти виклик сьогоднішньої економічної ситуації, не випускаючи з уваги чинники, необхідні для досягнення успіху у сфері інформаційних технологій.
Для звичайних співробітників це можливість виконувати щоденну роботу швидше, простіше й ефективніше незалежно від того, чи знаходяться вони в дорозі або в офісі, працюють поодинці або в групі.
Для ІТ-фахівців це доступ до набору інтелектуальних засобів, які без особливих складнощів інтегруються в середу з підвищеною безпекою і працюють на наявному обладнанні, забезпечуючи зростання бізнесу, а не бюджету.
Система Microsoft Office 2010 є повним комплектом настільного та серверного програмного забезпечення, яке може допомогти впорядкувати ведення справ співробітниками підприємства. Останній випуск даного пакету програм надає нові можливості, що допомагають істотно підвищити індивідуальну продуктивність праці, спростити порядок спільної роботи, впорядкувати процеси і керування корпоративним вмістом, а також поліпшити якість аналізу справ в організації.
Пакет Professional Plus включає в себе наступні продукти:
  • Microsoft Office Word 2010
  • Microsoft Office Excel 2010
  • Microsoft Office Outlook 2010
  • Microsoft Office Access 2010
  • Microsoft Office OneNote 2010
  • Microsoft Office PowerPoint 2010
  • Microsoft Office Publisher 2010
  • Організатор кліпів Microsoft Office
  • Диспетчер малюнків Microsoft Office
  • Для налагодження в наборі є диспетчери віртуальної файлової системи, реєстру і процесів
Google Earth - безкоштовна програма для показу тривимірної моделі нашої планети, створеної на основі супутникових фотографій високої якості.
Google Earth, що використовує супутникові фотографії планети Земля, дозволяє проглядати тривимірні зображення крупних міст з високим дозволом. Змінюючи масштаб зображень, можна побачити і Землю цілком і будинок, де ви знаходитеся в даний момент. У програмі Google Earth можна задати маршрут руху камери і прослідкувати, як проїхати до того або іншого об'єкту.
Після установки і запуску Google Earth на екрані з'явиться навігаційна панель, за допомогою якої можна зрушувати зображення в потрібну сторону, повертати зображення і здійснювати масштабування. Додаткові можливості програми Google Earth включають функцію відтворення відеозаписів руху і підтримку GPS. Дана програма вимагає наявності в ПК тривимірного графічного прискорювача.
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting