Npackd – автоматичне завантаження та встановлення программ для Windows
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 20 лютого 2011, 15:33
Завантаженні я встановлення програм для WindowsNpackd – одна з програм, яка завантажує, встановлює та оновлює програмне забезпечення. Це мета Npackd, можливо, першого менеджера пакетів для Windows.
Ubuntu має свій центр програмного забезпечення, Apple - свій App Store, Android - свій ринок. Хоча багато в чому вони відрізняються, але всі служать одній і тій же меті: надання користувачам центрального місця для завантаження, встановлення та оновлення додатків. Windows, однак, не має нічого подібного до цього. Npackd, програма сторонніх розробників, має мети надати Windows аналогічний центр.
Там дуже багато ще роботи, щоб зробити все, але це буде корисно, як і інші менеджери додатків, і ця програма вже досить добра, щоб зробити Ваше життя кращим.
Приступаючи до роботи
Як завжди, Вам необхідно завантажити Npackd, щоб розпочати роботу. Не хвилюйтеся, як тільки Ви отримаєте цю програму - Вам не доведеться більше возитися з такою кількістю завантажень! Програма запуститься і Ви побачите інтерфейс, знайомий користувачам Linux:
Не турбуйтеся, якщо це здається Вам незнайомим, ним досить легко користуватись. Прокрутіть перегляд програм і двічі клацніть, щоб передивитись короткий огляд даної частини програмного забезпечення:
Сподобалось те, що побачили? Можете встановити безкоштовну програму. Виділивши необхідне програмне забезпечення, можете натиснути кнопку “Install” на панелі інструментів, щоб почати процес установки. На відміну від більшості інструментів установки Windows, немає необхідності натискати кнопку “Next” кілька разів. Просто дозвольте розпочати установку і програмне забезпечення буде завантажене і встановлене без допомоги Ваших рук:
Це робить установку програмного забезпечення набагато менш трудомістким процесом, як Ви розумієте, і вже є багато програм на вибір.
Підтримуване програмне забезпечення
Перегляньте список і Ви знайдете деякі знайомі інструменти, серед яких:
Це всього лише приклад - є понад 200 повністю безкоштовних програм на вибір і все більше їх додається весь час. Подивіться і Ви знайдете купу додатків, які знаєте і любите. Це, звичайно, далеко не тисячі вільних додатків в Ubuntu, але це тільки початок для Windows.
Попередження!
На веб-сайті цієї програми є попередження і воно повинно бути почуте.
Не використовуйте вікна панелі керування для видалення програмного забезпечення, яке Ви встановили з використанням Npackd, так як це може викликати безлад. Замість цього використовуйте Npackd для видалення встановленого з його допомогою програмного забезпечення.
Висновок
Автор виявив це програмне забезпечення за допомогою блогу на TechHamlet і отримує велике задоволення від нього досі. Як користувачу Linux, автору очевидно, що Windows робиться все більш схожим на Linux, але, я думаю, давні користувачі Windows оцінять ідею. Все, що робить життя простішим - це добре і дана програма робить установку й підтримку вільного програмного забезпечення набагато легшими.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting