RSS Submit - легке додавання Ваших RSS-каналів в RSS-пошуковики
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 16 травня 2010, 09:40

RSS Submit є найпотужнішим доступним інструментом для управління і просування RSS-каналів. Перша у своєму роді програма для автоматичної подачі RSS-каналів, це найшвидший і найнадійніший спосіб заявити про себе RSS пошуковикам.

RSS Submit використовує комбінований метод автоматичного подання та автоматичного заповнення запропонованої на веб-сторінці форми для автоматизації процесу відправки каналів RSS, публікація змісту сайту, щоб отримувати більше трафіку за допомогою перевірених результатів.

RSS Submit надзвичайно проста у використанні. Автоматичне виявлення RSS-каналу дозволяє ввести домен Вашого сайту і RSS Submit знайде місце розташування Ваших каналів.

Інтеграція статистики з FeedBurner і Technorati дозволяє відстежувати звернення до Ваших RSS-каналів безпосередньо з програмного забезпечення. Попередній перегляд RSS і аналіз ключових слів дозволяє управляти каналами в режимі реального часу.

Після автоматичної подачі RSS-каналу одним клацанням миші Ви можете виконати додаткове ручне редагування документів через веб-браузер для тих каталогів, які вимагають більш докладної інформації про Ваш канал. RSS Submit може автоматично заповнювати більшість представлених на веб-сторінках форм з інформацією про Ваші канали.

Попередній перегляд RSS-каналів в режимі реального часу здійснюється простим вибором URL. RSS Submit також надає Вам 3 найбільш популярних ключових слова, які використовуються в кожній статті каналу та повну кількість слів. Управління RSS-каналами ще ніколи не було простішим.

Ось деякі ключові особливості:

  • повна версія активізує пошук всіх доступних RSS-пошуковиків та допускає необмежену кількість RSS-каналів, які будуть в них представлені.
  • повна версія дозволяє безкоштовне оновленння і додавання нових RSS-пошуковиків, як тільки вони стануть доступними.
  • повна версія дозволяє встановлювати плагвни Expansion Pack!
  • вартість повної версії скромна порівняно з потужністю цієї програми. Натисніть кнопку реєстрації на головного меню програми для деталей.

Обмеження:

  • 12-денний пробний період. Після 12 днів, Ви більше не зможете додавати Ваші RSS-канали.
  • Можна додати до 3 RSS-каналів.
  • Підтримка обмеженої кількості RSS-пошуковиків.

(Джерело EN: softpedia.com)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting