22 чудові речі, які можна зробити з Raspberry Pi
Рейтинг статті: / 10
НайгіршеНайкраще 
PRi-ProjectsЧас, щоб творчо підійти до питання з вашим комп’ютером - ось наші улюблені чудові речі, які ви можете зробити зі своїм Raspberry Pi.
Raspberry Pi, - мікро ПК, вперше випущений в 2012 році, заполонив уяву публіки, приносячи з собою бум в винахідливі підходи до комп’ютерів, які ми не бачили зі старих добрих часів 8-бітних.
Справді, справжній золотий вік комп'ютерів знову настав, тому з урахуванням цього ось наші 22 кращих чудових речей, які можна зробити зі своїм Raspberry Pi.
1. ПК у вітальні
PRi-Projects-1
Підключіть свій Pi до телевізора і насолоджуйтесь можливостями міні-медіа з OpenELEC. Дотримуйтесь інструкцій і ви зможете все запустити в найкоротші терміни.
2. Міні веб-браузер
PRi-Projects-2
Так як ви вже підключили свій Raspberry Pi до телевізора, то чому б не насолодитися великим екраном для серфінгу в Інтернеті? Для цього ви повинні будете встановити кращий браузер, ніж Midori, так що спробуйте Chromium. Просто зайдіть в термінал і введіть:
sudo apt- get install chromium-browser
а потім натисніть Enter.
3. ZX Spectrum Pi
PRi-Projects-3
Ця приваблива гумова перлина клавіатури зробила парадний вхід ще раз, на цей раз з Raspberry всередині. Отримати обладнання для роботи, це одне, але щоб емулювати цю чудову 8-бітну красу, введіть таку команду в терміналі:
sudo apt-get install fuse-emulator-common
і натисніть Enter. Введіть 'у', щоб підтвердити завантаження і установку.
Після того, як буде встановлений Fuse, повертайтеся в командний рядок і введіть:
sudo apt-get install spectrum-roms fuse-emulator-utils
і натисніть Enter. Коли, в черговий раз, ви повернетеся до командного рядка, введіть в ньому:
sudo amixer cset numid=3 2
і натисніть Enter.
4. Ретро Pi
PRi-Projects-4
Якщо Spectrum розпалив апетит, то потім перевірте проект RetroPie. При цьому ви можете емулювати багатство старих консолей: SNES, Mega Drive і т.д. Установка виконується на старому RPi і це не найшвидший шлях, але, звичайно, це того варте, зрештою. Дотримуйтесь інструкцій і отримайте ігри.
Важливо пам'ятати, що Nintendo має надзвичайно тьмяний вигляд, коли завантажите навіть дуже старі ігри, якими ви володієте. Але є безкоштовні класичні ігри, доступні легально онлайн, з дозволу їх творців, такі як ці.
5. Аркади Pi
PRi-Projects-5
Насправді, чому б не піти ще далі і не створити повнорозмірний аркадний автомат? Ви можете слідувати інструкціям в цьому блозі від користувача RPI Даррена. Або, вполювати на eBay старий ігровий автомат, щоб повозитися з ним.
6. Windows 3.0 на Pi
PRi-Projects-6
Поки ми на темі ретро, то можемо запустити DOS 6.22 і Windows 3.0 за допомогою QEMU. По-перше, зробіть візит до Kirsle і витягніть образ VirtualBox (VDI), потім за допомогою VirtualBox конвертуйте VDI до простого IMG, набравши:
vboxmanage clonehd "image.vdi" "image.img" --format RAW
(заміна 'образу' з ім'ям вашого образу).
Потім встановіть QEMU, виконавши:
sudo apt-get install qemu
Тоді конвертуйте вихідний образ в QEMU qcow-образ, набравши: qemu- img convert -f raw image.img -O qcow2 image.qcow
Нарешті, запустіть образ за допомогою команди:
qemu image.qcow
Це далеко від досконалості, і має тенденцію до зависання, але це, як і раніше, чудово.
7. Робототехніка
PRi-Projects-7
Роботи, як правило, досить цікаві – але, очевидно, не ті, які намагаються вбити виключно все людство. Є багато дружніх роботів. Електронний журнал RPi MagPi має матеріал (від сторінки 9 і далі) про те, як зробити робота-маніпулятора, працюючого на RPi.
8. Робототехніка 2
PRi-Projects-8
Поки ми на темі роботів, MagPi також має великий проект за участю Big Track і RPI.
9. Навчіться програмувати
RPi зроблений як чудова платформа для програмування, з величезним вибором доступних мов. Перевірте деякі з них на eLinux wiki.
10. Scratch на Pi
PRi-Projects-9
Scratch - це мова програмування, яку легко отримати і яка проста у використанні, що робить її хорошою для дітей, щоб почати навчання, і для створення багатофункціональних проектів програмування. Перевірте цей підручник, з кішкою як бонус.
11. Spectrum BASIC для RPi
PRi-Projects-10
Хоча ви можете грати в ігри Spectrum через емулятор, програмування на BASIC через емулятор не те ж саме. В такому випадку, використайте SpecBAS замість нього, який є римейком Sinclair BASIC, який доступний з докладними інструкціями.
12. Pi Hacker
PRi-Projects-11
Будучи таким малим, як Rpi, можна зробити відмінний інструмент злому. Незалежно від етики, що беремо участь в цьому, спробуйте даний проект з безпеки тестування на проникнення.
13. Firefox OS на Pi
PRi-Projects-12
Хоча це ще в стадії розвитку, Олегу Ромашину, інженеру Nokia, вдалося отримати Firefox OS, яка працює на Raspberry Pi. FFOS не офіційна, але перевірте те, що було досі досягнуто. (Оновлення: ви можете знайти тут більше в іншого розробника.)
14. RISC OS для Pi
RPi-Projects-13
Якщо ви уявляєте собі вибух з минулого, а потім спробуєте RISC OS для RPi. Доступні завантаження та повні інструкції.
15. Сервер BitTorrent
RPi-Projects-14
Якщо ви часто відвідують різні торрент-сайти, то чому б не створити спеціальну торрент машину? Просто підключіть її до маршрутизатора і залиште, щоб робити свій бізнес. Повні інструкції, скрипти і завантаження люб'язно надані на the snapdragon:IT blog.
16. Хмарний сервер RPi
RPi-Projects-15
Незвичайно побудувати свій власний хмарний сервер? Використовуючи OwnCloud ви зможете. Дотримуйтесь інструкцій, і користувальницького сценарію з petRockBlog і ви станете самостійним постачальником хмарних сервісів в найкоротші терміни.
17. RPi БПЛА
RPi-Projects-16
Концепція є блискучою, RPi БПЛА (або безпілотний літак для таких, як ви і я) - просто думайте про можливості! Будьте натхненні Меггі - можливо перший Quadcopter в світі, оснащений Raspberry Pi.
18. RPi Метеостанція
RPi-Projects-17
Цей підручник DragonTaill дозволить зробити відмінний науковий проект для школи, метеостанцію на Raspberry Pi. Використовуючи Maplin bought USB Wireless Touch Weather Station, RPi може збирати всі необхідні дані.
19. 10-дюймовий сенсорний екран RPi
RPi-Projects-18
Використовуючи 10-дюймовий ємнісний сенсорний екран і перетворювач HDMI-LVDS можна створити сенсорний екран для Raspberry Pi. Повний комплект можна придбати в Chalkboard Electronics, а потім побудовати відповідно до інструкцій на відео YouTube нижче.
20. Автоматизація дому
Rpi-Projects-19
Новий продукт, який називається PiFace, ідеально підходить для домашньої автоматизації. Кріпиться зверху до RPi і дозволяє виявити перемикання між станами дверного сенсора, коврика тиску або будь-яких інших типів комутаторів.
21. Minecraft
Rpi-Projects-20
Недзвичайно популярна гра Minecraft доступна для Raspberry Pi, що дозволяє отримати всі ваші блоки для розбивання ногами в мініатюрі. Краще з усіх безкоштовно для завантаження, з докладними інструкціями тут.
22. Кластер на Raspberry Pi
Rpi-Projects-21
Багато Pi роблять роботу легкою. Перевірте ці інструкції від Університету Саутгемптона, щоб зробити на RPI суперкомп'ютер.
(За матеріалами EN: www.cnet.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting