MATHEMATICA10 тепер доступна для Вашого Pі!
Рейтинг статті: / 7
НайгіршеНайкраще 
Mathematica-10Якщо Ви використовуєте Raspbian, то помітили, що Mathematica і мова Wolfram безкоштовно поставляються в образі системи для Raspberry Pi.
Тут трохи похвалимся: Pi був тільки другим комп'ютером, на якому Mathematica включена як стандарт для безкоштовного використання. А перший? NeXT Стіва Джобса, в 1988 році.
Раніше,в липні, Wolfram Research оголосила велике оновлення Mathematica, з впровадженням Mathematica 10. Нижче гостьовий пост від Arnoud Buzing з Wolfram про те, що новий пакет Mathematica запропонований тим з Вас, хто використовує його на своєму Raspberry Pi.
У липні випустили Mathematica 10 - велике оновлення для флагманського настільного продукту Wolfram. Воно містить понад 700 нових функцій і поліпшень буквально для кожної частини системи.
Mathematica and Wolfram for RPi-10
Тепер оголошено про оновлення для Mathematica і мови Wolfram для Raspberry Pi, які додають багато з нових функцій в Raspberry Pi.
Щоб отримати нову версію мови Wolfram, просто запустіть наведену нижче команду в терміналі на своєму Raspberry Pi:
sudo apt-get update && sudo apt-get install wolfram-engine
Нова версія також буде заздалегідь встановлена в наступному випуску NOOBS - легкої для встановлення системи для Raspberry Pi.
Якщо Ви ніколи не використовували мову Wolfram на Raspberry Pi, то повинні спробувати новий Wolfram|Alpha і Wolfram Knowledgebase. Вона дозволяє визначити користувальницькі обчислення і розгорнути їх як "instantAPI" на хмарі. Wolfram Cloud доступний з безкоштовного облікового запису входу, а також має додаткові платні облікові записи, для яких пропонується розширена функціональність.
Перевірте Wolfram Community в найближчі пару тижнів для нових прикладів, які покажуть Вам, як використовувати мову Wolfram з Raspberry Pi.
(Джерело EN: raspberrypi.org)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting