5 безкоштовних Windows-програм для моніторингу використання Інтернету
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 03 березня 2013, 12:44

Мониторинг использования Интернета

Домашній інтернет сьогодні часто поставляється з квотою, яка визначає скільки трафіку Ви можете використати протягом місяця, а тому необхідно цей трафік контролювати.
Це неминуче, бо якщо Ви перевищите квоту, то Ваш інтернет-провайдер може стягнути штраф, або уповільнити швидкість до рівня комутованого з’єднання. Якщо не хочете, щоб це трапилося з Вами, то повинні відстежувати використання Інтернету.
Нижче наведені 5 безкоштовних програм для Вашого ПК з Windows, щоб допомогти відстежувати використання Інтернету. Це дуже зручно для користувачів, які знаходяться на студентському бюджеті, навчаються за кордоном при обмеженому мобільному широкосмуговому плані. Ці широкосмугові плани, як правило, мають квоту, що включає в себе обсяги завантажування і вивантажування, і ми перевірили ці 5 програм, щоб подивитися, як вони працюють з тарифами.
Як тільки Ви встановите NetWorx, вона буде відстежувати всі Ваші використання Інтернету з іконкою на панелі задач. Ви можете натиснути її і запустити програму для перегляду графіків щоденного використанням. Що добре в NetWorx – це можливість встановлювати щоденні, щотижневі або щомісячні квоти для відстеження завантаження або вивантаження чи обох разом. Ви також можете налаштувати вмикання/вимикання при піковому навантаженні, яке задають деякі інтернет-провайдери, і програма буде попереджати Вас при спробі досягти межі.
Ця програма поставляється з десктопним віджетом графіка метрики завантаження та швидкості завантаження. Подібно до NetWorx, Ви можете додати квоти - у разі BitMeter 2, це називається обмеженням провайдера. Після установки, програма підкаже Вам, скільки днів і яку пропускну здатність можна використовувати до досягнення своєї межі. Ви також можете переглядати статистику використання, яку можна відсортувати за годинами, днями і місяцями.
Ця програма постійно знаходиться на панелі завдань і показує завантаження та швидкість завантаження. Щоб скористатися цим, клацніть правою кнопкою миші на панелі задач і в панелі інструментів натисніть на NetSpeedMonitor. Крім показу швидкості з'єднання, програма може відстежувати Ваше щоденне використання. Ви побачите, що можна відстежувати щоденне або щомісячне використання, а також, які програми підключені до Інтернету. На відміну від інших програм, тут немає ніякого нагадування про квоти.
Ця програма має дуже зручний користувальницький інтерфейс, який простий для розуміння. Після її установки, Вам треба вказати адресу електронної пошти, щоб зареєструватися для отримання безкоштовного коду продукту. Після цього, Ви можете почати відстежувати використання Інтернету й навіть бачити, які програми підключені до нього. Вона також дозволяє встановити щомісячні квоти з посиланням Вам нагадувань, якщо Ви наближаєтесь до межі.
ISP Монітор - полегшена програма, яка просто відстежує щоденне або щомісячне використання Інтернету. Ви повинні будете, в першу чергу, встановити параметри адаптера в меню Settings > Traffic Monitor > Adapter, щоб вибрати між дротовим або Wi-Fi з'єднанням. На відміну від попередньої програми, Ви не можете встановити нагадування про квоту. Програма веде простий для читання журнал, в якому Ви зможете миттєво побачити своє щоденне використання завантаження і вивантаження.
(Джерело EN: hongkiat.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting