Безкоштовний конвертор PDF в TXT (вер.6.3.2)
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Четвер, 26 липня 2012, 09:23
Безкоштовний конвертор PDFдо TXTІноді PDF-файли можуть бути незручними у використанні, особливо якщо Ви хочете регулярно отримувати інформацію з них, щоб використовувати в інших форматах і додатках.
Free PDF to TXT Converter дозволяє виконати миттєвий безкоштовний перехід з PDF в TXT/Word без програмного забезпечення Acrobat. Він безпосередньо конвертує призначені тільки для читання PDF-документи в текстові файли, які можна легко знаходити, архівувати, багаторазово використовувати і керувати ними.
Автономна програма не зачіпає будь-які логотипи, шрифти, макет і графіку, які файл може містити, залишивши Вас з простим, багаторазовим текстом, зберігаючи на льоту оригінальне оформлення.
Free PDF to TXT Converter
І найголовніше - програма назавжди абсолютно безкоштовна для використання в особистих цілях чи в бізнесі.
Якщо Ви хочете усунути надлишки PDF-елементів і розширити зміст за межі своєї первісної мети, просто розпакуйте вміст, використовуючи перетворювач тексту PDF в TXT. Free PDF to TXT Converter працює як A-PDF Text Extractor і ця безкоштовна утиліта призначена для вилучення тексту з файлів Adobe PDF, щоб Ви могли, таким чином, редагувати і повторно використовувати Ваш зміст PDF в інших додатках без нудного передруковування. Програма допоможе зберегти оригінальне оформлення тексту без втрати інформації форматування PDF-файла. Зручне рішення для смарт-бізнесу!
Free PDF to TXT Converter є ідеальним рішенням на сьогоднішній день, щоб перетворити всі Ваші PDF файли в редаговані документи Microsoft Word для редагування, аналізу та інших маніпуляцій, при збереженні тієї ж якості вихідного PDF-файлу.
Перетворений словарний файл иожна легко редагувати за допомогою будь-якої версії Microsoft Word. Одним словом, Free PDF в TXT Converter дозволяє редагування, перегляд та аналіз PDF просто і швидко з використанням відзначеної нагородами технології перетворення.
Можете просто конвертувати при потребі тільки вибрані сторінки Вашого PDF-документа. Не турбуйтеся про часткове або повне перетворення документів! Free PDF в TXT Converter має можливість точкового вибору, дозволяє повністю контролювати діапазон сторінок, які повинні бути перетворені.
Графічне ПЗ Free PDF в TXT Converter 6.3.2 розроблене PDFSpin. Ліцензія цього графічного програмного забезпечення перетворювача є безкоштовною, Ви можете безкоштовно завантажити і отримати повнофункціональну версію Free PDF to TXT Converter.
Не треба використовувати варезні версії, креки, серійні номери, реєстраційні коди, піратські ключі для цього графічного перетворювача, адже конвертер PDF в TXT безкоштовний. Завжди використовуйте тільки оригінальні версії, які випущені розробником PDFSpin.
(Джерело EN: geardownload.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting