X-Proxy, інструмент управління і перемикання proxy-сервера для ОС Windows
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 03 червня 2012, 17:00
X-ProxyНаявність одного або декількох проксі-серверів під рукою сьогодні може бути вельми корисною в Інтернеті.
Хоча сам Інтернет є глобально доступним практично в будь-якому місці, але Ви, в кінці кінців, зіткнетеся з обмеженнями. Це можуть бути веб-сайти, доступ до змісту яких дозволений тільки користувачам певного географічного регіону, деякі країни також блокують своїм громадянам доступ до певних сайтів, або організації, які блокують доступ до сайтів та сервісів з мережі підприємства.
Проксі-сервери можуть бути життєздатним варіантом, щоб обійти ці обмеження, особливо, якщо вводяться обмеження на веб-сайт, сервіс, або країну, в якій Ви живете. Але проксі можуть зробити більше, ніж просто обійти обмеження. Деякі дозволяють приховати IP-адресу, що може бути дуже корисним, якщо Ви не хочете щоб сайт або сервіс записував Вашу реальну IP-адресу. Хоча Ви не отримаєте 100% анонімність, але це вже щось, щоб розглянути.
Довідка: Проксі, як правило, знаходиться між підключення до Інтернету і Інтернетом, щоб інтернет-сайти та послуги взаємодіяли з проксі, а не напряму з комп'ютером. Це також відкриває одну з небезпек використання проксі-сервера, про яку Ви не завжди знаєте. Так як весь трафік Вашого комп'ютера проходять через цей проксі-сервер, то теоретично можна захопити його і зловживати отриманою інформацією.
X-Proxy
X-Proxy безкоштовний. Чистий додаток для операційної системи Microsoft Windows, який покращує довірче управління на ПК. Він має кілька переваг у порівнянні зі спеціальними інструментами проксі-серверів для браузерів, в тому числі, можливість встановлювати проксі-сервери для декількох веб-браузерів в системі. Саме в цьому відношенні програма аналогічна розглянутому раніше додатку Proxy Switcher.
Ви завантажуєте невеликий веб-інсталятор з сайту розробника, який завантажує фактичний додаток. Одна річ, яка Вам не сподобається, це автоматична перевірка встановлення кожного разу при запуску програми.
Коли Ви запустите проксі, то побачите наступний інтерфейс.
Клацання на список проксі відображає поточний список проксі-серверів. Програма автоматично витягує безліч проксі-серверів і відображає їх в своєму інтерфейсі. Для проксі-сервера вказуються IP та ім'я хоста, країна знаходження проксі-сервера, пінг, швидкість, і чи є він анонімним.
Тепер Ви можете підключитися до сервера за допомогою подвійного клацання на вибраному проксі-сервері. Має сенс подивитися на країну, а потім вибрати проксі з хорошим рейтингом пінгу та швидкості. Програма відображає чи з'єднання успішне чи ні. Ви можете перевірити, відкривши інструмент Ghacks IP Lookup у своєму браузері, як відображається IP-адреса, що її використовує вибраний Вами браузер.
Коли мова йде про браузери, то X-проксі підтримує Mozilla Firefox, Google Chrome і Microsoft Internet Explorer. Натиснення на відновлення реального IP знову відключає проксі-сервер в системі.
Натиснувши налаштування у вікні програми можна змінити мову інтерфейсу програми (доступні іспанська і португальська мови, крім англійської), або оновити список проксі, при цьому запрошується оновлення з інтернет-сервера.
При правильному проксі-сервері стає можливим отримати доступ до вмісту на веб-сайтах, які Ви хотіли, але доступ до яких був заблокований. Серед них сервіс потокового ТВ Hulu в США, Pandora Radio, а також доступ до англійського BBC, YouTube або відео, які заблоковані в країні походження.
Заключне слово
Сама програма дуже проста у використанні. Так, як вона автоматично робить доступним список проксі-серверів, то з точки зору користувача треба зробити ще трохи для перевірки. Перевірка, в основному, зводиться до вибору одного з доступних проксі-серверів, щоб переконатися, що він не видає Вашу IP-адресу. Все, що потрібно для цього - декілька кліків мишею.
X-Проксі-сервер вимагає, щоб було встановлено в системі Microsoft. NET Framework 4.0 (через Dottech)
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting