ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

Перехоплення повідомлень: SkypeSniffer 3.0
Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 03 квітня 2012, 22:35
SearchInform SkypeSnifferSearchInform SkypeSniffer призначений для перехоплення голосових і текстових повідомлень, переданих через Skype.
Програма зберігає всю переписку в базі даних, завдяки чому згодом можна проводити пошук інформації, використовуючи пошукові можливості програми SearchInform (морфологія, пошук схожих і т.д).
Можливості:
  • Контроль співробітників за допомогою Skype-клієнта за допомогою SearchInform SkypeSniffer дозволяє відслідковувати витоку інформації не тільки через голосові та текстові повідомлення, але і конференції, чати, sms і передані файли.
  • Широкі пошукові можливості. За всіма відіслані і прийнятим повідомленнями SearchInform SkypeSniffer може проводити повнотекстовий пошук з урахуванням морфології і словника синонімів. Також підтримується фразовий пошук з урахуванням відстані між словами в пошуковому запиті.
  • Запатентована технологія «пошук схожих». В якості пошукового запиту використовується фрагмент тексту. Вміст повідомлень, за якими ведеться пошук, аналізується і в пошуковій видачі знайдені повідомлення шикуються в релевантному порядку з зазначенням відсотка схожості.
  • Масштабованість - можливість роботи з великими обсягами даних і трафіку.
  • Підтримка політик безпеки для груп робочих станцій або окремих комп'ютерів. Завдяки цим політикам можна оперативно змінювати налаштування для різних груп користувачів, які потребують різної інтенсивності спостереження за їх активністю в Skype.
  • Імпорт історії повідомлень дозволяє проводити розслідування інцидентів, що сталися, до встановлення програми на робочих станціях в організації.
  • Інформування про спроби відключення програми і автоматичне відновлення SearchInform SkypeSniffer в разі його несанкціонованого видалення з комп'ютера користувачем.
(Джерело RU: securitylab.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting